Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kettő nap alatt egy kicsit...

Ha kettő nap alatt egy kicsit sem erősödött a viszonylag halvány és csak pár perc után észlelhető második csík a hcg teszten, kimaradt mensi után 6 nappal, akkor ebből már nem lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/113 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a vizsgálat eredményét, mert voltak néhányan itt, akikkel ezt nem közölném, mert egyszerűen semmit sem osztanék meg többé ilyen rosszindulatú közösséggel.


Viszont vannak sokan, akik nagyon jószándékkal álltak hozzám és ha nem is jósoltak sok sikert a terhességemnek, azt jóindulatúan közölték. Nekik mindent köszönök!


Egyrészt miattuk, másrészt azért, mert lehet később lesznek, akik ráakadnak a kérdésemre, mert esetleg hasonló helyzetben vannak és keresgélnek, leírom mi történt és azt is, hogy mit mondott a teszteimre több kórházi orvos is.


Sajnos az ultrahangon üres petezsák látszott és ez is viszonylag kicsi volt, csak néhány miliméter.

Elindult a vetélés, ami eléggé fájdalmas volt, de a művi befejezést sem úsztam meg. Utóbbi nekem kevésbé volt kellemetlen érzés, mint a természetes vetélés, többet ilyet "nem várok meg".


Mondtam az orvosoknak, hogy a tesztek lassan erősödtek, bár típusfüggő volt, viszont az X-epil 25-ös teszt nem erősödött, egyáltalán nem bizonyította azt, hogy a hcg duplázódott volna kettő naponként, ahogy egészségesen fejlődő terhességnél történnie kellene.

Kettő orvostól is azt a választ kaptam, hogy ebből nem lehet messzemenően következtetni, mert a hcg szint nagyon egyéni, terhességi hetenként, hogy mi a normális, az viszonylag széles tartományban mozog.

Orvos nem erősítette meg, hogy ez a "kisérlet" mégis működne, de tény, hogy az esetem erősíti, hogy igen, lehet ilyen jelzésértéke is, ha a kelleténél lassabban erősödik a csík.

Alig betöltött 7. héten hcg 3000 volt, úgy, hogy élő terhesség nem volt, csak egy teljesen üres petezsák...

Biztosan ismerek olyan anyukát, akinek kizárólag halvány tesztei voltak és egészséges terhessége lett. Van ilyen! Az orvosok szerint is.

Ezért senkit sem szeretnék elkeseríteni.

Talán annyi tanácsom lenne, "utólagos bölcsességgel", érdemes minél előbb elmenni ultrahangra, betöltött hatodik hét után azonnal. Ha gond van, jó mielőbb tudni és ez utóbbi teljesen egyéni vélemény lesz a saját tapasztalatom alapján, inkább egy művi befejezés, mint belemenni egy vetélésbe - ami kockázatos, fájdalmas és lehetnek szövődményei.


Mindenkinek, még a megkeseredettebb nőtársaimnak is, szívből kívánom, mielőbb sikerüljön egy egészséges terhesség!

Sziasztok!

2022. ápr. 22. 16:54
 112/113 anonim ***** válasza:
❤️
2022. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/113 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Teljesült már a vágyad? 🥰🙏

2022. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!