Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ilyen könnyű lenne...

Tényleg ilyen könnyű lenne teherbe esni?

Figyelt kérdés
Túl sok storyt olvastam, hogy sokan előváladéktól is teherbe estek, valakik meg évekig próbálkoznak. Pontosan 1 hónappal ezelőtt történt egy eset, nem volt nálunk óvszer, mikor 5 másodpercig csak behelyezte, de nem is folytattuk mert mondtam, hogy így ne, mert félek még az előváladéktól is. Közben meg alig állt fel neki, mert nagyon meleg volt(elmondása szerint) plusz aznap maszturbált délután. Mikor ez megtörtént, utána még nagyon sokára ment el, de félek hogy ez is elég lehet. Rendszertelenek a ciklusaim. 28,33,35,40 naposak is szoktak lenni. Az eset a 17. napon történt. A naptár szerint a 22. napon ovuláltam. 14 nap múlva csináltam 10-es érzékenységű tesztet, negatív lett. Most már a ciklusom 46. napján vagyok, elvileg 1-1,5 hete késik. Ma csináltam megint 10-es érzékenységű tesztet, megint negatív. Lehetséges mégis ennyitől teherbe esni? Gondolom sokan boldogak lennének, he ez ilyen egyszerűen menne. Elvileg akkor is csak 25% esély van ha minden klappol, bejutottak a spermák közvetlen elélvezésből, egészséges mindkét fél?

2022. ápr. 24. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes, 51. napon kb 17 nap késéssel megjött végre.
2022. ápr. 29. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!