Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy a teherbees...

Tényleg igaz, hogy a teherbeesést segíti, ha a nő átéli az orgamust?

Figyelt kérdés

A FERTI-LILY hormonmentes fogamzást elősegítő kehely YouTube reklámjában hallottam 1 perc 15 másodpercnél, hogy a hölgy azt mondja, "És ne feledkezz meg az orgazmus megéléséről sem, mert az is segíti a teherbeesést!".


https://www.youtube.com/watch?v=aC8HIZE0pZY


Ez tényleg így van? Még sose hallottam erről. A nők számára az orgazmus megélése milyen módon segíti a teherbeesést?



2022. ápr. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jo hogy ezt kiraktad. Amerikai oldalakon mar regota talalni ilyeneket amik segitik a teherbeesest de eddig sose lattam itt. Most rendeltem meg a Benu gyogyszertar oldalan. Remelem hatasos lesz :)

Egyebkent elarulom nekem sem minden kozosuleskor van orgazmusom. De amikor tudom hogy peteeres van es esetleg nem volt, akkor ezt magamnak megoldom.

:) Az orgazmus segithet igy van de nem kotelezo elmennie a nonek azert hogy teherbeessen.

2022. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
1%

Ezzel viszont óvatosan.

Ha olyankor van orgazmusod, amikor NINCSEN benned sperma, az kifejezetten gátolja a teherbeesést.

Azért, mert olyankor a méh savat szív be, és az benne is marad.

Na persze fogamzásgátlásra ez nem jó, annyira azért nem hatékony.

2022. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy szív be savat meg bármit a méh, ha nem tanultál bioszt az nem szégyen, de ilyen h.lyeséget ne terjesszünk már
2022. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán értem, hogy aki nem ért hozzá, az miért ír?

Az orgazmus működését nem érted, vagy pedig azt, hogy a hüvelyben normálisan sav van?

2022. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, ennek köszönhető-e, de nekem az összes gyerekem fogantatása emlékezetes alkalom volt. 🤷🏼‍♀️
2022. ápr. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
16%
14-es, én sem értem ha sík h.lye vagy bioszból akkor minek írogatsz ide :)
2022. ápr. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelynek savas a pH-ja, ez oké, de ez nem azt jelenti, hogy tocsog a savban 🤦🏻‍♀️ dehogy szív be savat
2022. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%
16 leírnád az álláspontodat a témával kapcsolatban?
2022. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor segiti vagy sem? ? Egy nogyogyasz velemenyet szivesen meghallgatnam.
2022. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
71%
18-as, leírtam, mint láthattad. Azt várod, hogy több féléven keresztül fejtsem ki, mint ahogy egyetemen tanultam? Köszi, felejtsd el
2022. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!