Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy a teherbees...

Tényleg igaz, hogy a teherbeesést segíti, ha a nő átéli az orgamust?

Figyelt kérdés

A FERTI-LILY hormonmentes fogamzást elősegítő kehely YouTube reklámjában hallottam 1 perc 15 másodpercnél, hogy a hölgy azt mondja, "És ne feledkezz meg az orgazmus megéléséről sem, mert az is segíti a teherbeesést!".


https://www.youtube.com/watch?v=aC8HIZE0pZY


Ez tényleg így van? Még sose hallottam erről. A nők számára az orgazmus megélése milyen módon segíti a teherbeesést?



2022. ápr. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Egy kérdés sosem ostoba, veled ellenben.
2022. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Mikor valaki teljesen irrelevánsan, nem oda illő helyen teszi fel, akkor de :)


De látom te ezen a dedós “h.lye vagy” szinten van, azt hiszed milyen menő teljesen szétoffolni a kérdést a tudatlanságoddal. De ne aggódj, majd kinövöd

2022. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
46%

Többiek? :D itt te képzeled magad kettőnek és te kezdtél el savas baromságokról beszélni a kérdés alatt, nem más és nem a többiek.

Nem szégyen, ha nem tudsz valamit, de hogy még ragaszkodsz is a butasághoz és hisztizel is, mikor valaki erre felhívja a figyelmet, az nagyon ciki :)


Tessék, ez alapjàn te magad is tudsz több cikket keresni, ha már angolul nem tudsz, a google majd abban is segít.


[link]

2022. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

“ Ezt nemhogy cáfolni nem tudtad, még meg is erősítetted.”


Mert a nyilvánvaló baromságokat, aminek semmi valóságalapja, cáfolni szoktak :D


Te sem cáfoltad, hogy nem ugyanaz a fusztrált kis nyomi vagy, aki a savas ostobaságot nyomatja, ergo, az vagy :)


“ Ráadásul rögeszmés paranoid is vagy, aki azt képzeli, hogy más is leereszkedik arra szintre, hogy több embernek adja ki magát. Gondolom nálatok lelki sérülteknél ez természetes.”


Igen látjuk, hogy neked ebben merül ki a vitakultúra, hogy elkezdesz személyeskedni, hisztizni, sértődötten vagdalózni és káromkodni, ha valaki erre abszolút nem reagál, az nem tetszik, mert direkt azt akarod kiváltani :)


Ne haragudj, ez az ovis viselkedés már egy napja is irtó gáz volt, az, hogy úgy is folytatod, hogy nyilvánvalóan senkit sem érdekel, csak magadat járatod le, az a te dolgot :)


Szerintem fogj egy biosz könyvet, ha úgy érzed hiányosságaid vannak, pszichológiai témájúakat sem ártana olvasgatnod, talán megtudnád mi ez a frusztráltság, ami belülről nyomaszt, de semmiképp se kezdj el tudományos témákhoz hozzászólni, mert csak újfent beégeted magad :)


Jah és nem vagyunk kíváncsiak a további ovis hisztidre, kérlek kímélj meg minket ettől, már így is szekunder szégyent érzek

2022. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

“Te sem cáfoltad, hogy nem ugyanaz a fusztrált kis nyomi vagy,”


Dehogynem. Most tettem.


“ Igen látjuk, hogy neked ebben merül ki a vitakultúra”


Te pedig nem tudod mi a vita és mi a kultúra. :)


“ Szerintem fogj egy biosz könyvet, ha úgy érzed hiányosságaid vannak,”


Nincs rá szükségem. Ez olyan mintha ajánlhatnám neked hullámterjedés témát a rézvezetőkön.


“ talán megtudnád mi ez a frusztráltság, ami belülről nyomaszt,”


Azt hogy téged mi nyomaszt, csak tőled tudhatom meg. :)


“ de semmiképp se kezdj el tudományos témákhoz hozzászólni, ”


Nem is tettem. Már Nyilvános a nevem. Láthatod, a témához sehol sem szóltam. ;)

Veled ellenben én csak olyanba szólok bele, amihez értek.

2022. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

A cikkben, amit küldtél, néhány általános szó van az orgazmusról.

Nem ez volt a kérdés.

2022. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

“ csak magadat járatod le, az a te dolgot”


Dolgod! De tekintsünk el a hiányos magyartól.

Nem égethettem be magam, mert egyedül írok több emberként szerinted. :)

2022. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

“ google tudóst és angolul sem tudnaK”


Sorold fel légyszíves, mit nem tudok még(szerinted). Hol fejlődhetnék. 🤣

2022. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem tudok cikket linkelni, mert magam sem értem ezeket.

Töredelmesen be kell vallanom, hogy apu elhagyott minket és nem

kellek neki, anyu meg ezért mindig túlterhelt és rajtam vezeti le a feszkót ezért nem jók a tanulmányi eredményeim. Persze mindig arról álmodok, hogy majd egyszer orvos leszek, de olyan messze van az általános iskola iskola vége, de majd gimiben talán fel tudom hozni a bioszt annyira, hogy ne mások leszólásával, butuskázásával kelljen felhívnom magamra a figyelmet.


Angolból lehetnék jobb is, mert a szavakat jól tanulom, csak egyszerűen nem állnak össze mondattá.


Most mindenkitől elnézést kérek az eddigi magatartásomért, de még biztos párszor el fog szállni az agyam mire megtanulom ezt kontrollálni, és inkább a tanulásra összpontosítani. Ezekért bocsássatok meg előre is, majd igyekszem felhozni a nyelvtudást meg a biológiát és kémiát érettségiig, akkor nem kell majd személyeskednem, és nem kell feleseléssel fedeznem az ismeretek hiányát. Peace

2022. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!