Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy a teherbees...

Tényleg igaz, hogy a teherbeesést segíti, ha a nő átéli az orgamust?

Figyelt kérdés

A FERTI-LILY hormonmentes fogamzást elősegítő kehely YouTube reklámjában hallottam 1 perc 15 másodpercnél, hogy a hölgy azt mondja, "És ne feledkezz meg az orgazmus megéléséről sem, mert az is segíti a teherbeesést!".


https://www.youtube.com/watch?v=aC8HIZE0pZY


Ez tényleg így van? Még sose hallottam erről. A nők számára az orgazmus megélése milyen módon segíti a teherbeesést?



2022. ápr. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e, de két emberrel beszélsz.

Cikket meg csak akkor illene idézned, ha jó szándékú ember vagy.

2022. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
33%

Persze; kettővel :D


Kérdező, igényled a tudományos cikket vagy elég volt így, hogy konyhanyelven leírtuk?


Az, hogy egy majom nem képes keresni magától cikket és mástól várja el, az engem nem érdekel. Iratkozz vissza a suliba, ha tanulni akarsz, ne másoktól várd, hogy a csöppnyi agyadba mások verjék bele a tudást

2022. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Kettővel. Én tudom bizonyítani. Én vagyok a másik.
2022. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkit is érdekel, hogy egyedül írkálsz kettő nevében vagy valóban 2 ilyen alacsony százalékos válaszoló van, aki nincs tisztában a teste működésével
2022. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%

“ Cikket meg csak akkor illene idézned, ha jó szándékú ember vagy.”


Hagyd, felesleges erőlködni. Már rég figyelem az ámokfutásait itt. Valami nagyon frusztrálhatja, korábban oltás témában kísértett, de tényt, linket nem fogsz kapni. Külön szót érdemel a magyartudása, természetesen csak elgépel mindent, hisz a “dd” betű mellett van a “gyj” billentyű így könnyű elgépelni. 🤣

2022. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Ja és majdnem elfelejtettem. A THD-értékről sincs fogalma egy EKG-nál. 😉
2022. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Anyu elzárta éjszakára a tabletet...
2022. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Régóta? Zsebbiológus? THD, EKG?


Gondolom egyikről sem tudod mit jelent, hogy is tudhatnád, ha kimaradt az általános sulis biosz, de jól beégetted magad az elszólással, hogy már régóta trollkodsz itt, teljesen eredménytelenül :)


Biztos frusztráló lehet, hogy érvelni sem tudsz se vitázni :(


Szegényke

2022. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Most lebuktam, mi a THD?
2022. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nincs mit elmagyarázni, a THD (Total Harmonic Distortion) többnyire a villamosságban használt jeltechnikai kifejezés, semmi köze a biológiához.

🤣🤣🤣

2022. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!