Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy a teherbees...

Tényleg igaz, hogy a teherbeesést segíti, ha a nő átéli az orgamust?

Figyelt kérdés

A FERTI-LILY hormonmentes fogamzást elősegítő kehely YouTube reklámjában hallottam 1 perc 15 másodpercnél, hogy a hölgy azt mondja, "És ne feledkezz meg az orgazmus megéléséről sem, mert az is segíti a teherbeesést!".


https://www.youtube.com/watch?v=aC8HIZE0pZY


Ez tényleg így van? Még sose hallottam erről. A nők számára az orgazmus megélése milyen módon segíti a teherbeesést?



2022. ápr. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
30%
20 ok tehát nem tudsz semmit. Értettem.
2022. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
5%
A hüvelyben nincsen nagyon sok sav, de azért van. A méh pedig alapból lúgos, és abban sincsen sok folyadék, tehát a beszívott savnak bőven van hatása. Ha például később, a megtermékenyítésnél nincsen orgazmus, akkor a méhbe leginkább csak a spermiumok jutnak be, és nem fogják jól érezni magukat.
2022. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
32%
Ne égesd már magad tovább ezzel a savas dumával, nagyon ciki.
2022. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
Neki legalább van egy véleménye veled ellenben.
2022. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
78%

Mármint neked? :) nem sok felhasználónak van ilyen alacsony százaléka, mint neked :)


Leírtam miért segíti, ez a hivatalos válasz rá, orvosként hagyj tudjam már jobban. Te meg ne terjeszd ez a bugyuta savas baromságot, mert ultra gáz, hogy már az általános sulis biosz anyagot sem tanultad meg.

2022. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Érvek híján mindjárt jön a frappánsnak gondolt tipik lúzer válasz, hogy akkor vagyok én orvos, mikor te az angol királynő és társai…3…..2…..11
2022. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Ha orvos lennél, például tudnál tudományos cikket idézni erre.
2022. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
63%
27 Ha orvos lenne, nem lenne analfabéta: “ hagyj tudjam már jobban”.
2022. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Minek linkeljek egy névtelen fórumon, ahol teljesen laikusok vannak tudományos cikket te észkombájn? :D Tedd meg és gépeld be magad a google scholarba angolul a keresett kulcsszót, ha nulla biosz háttér ismerettel neki akarsz állni tudományos cikkeket böngészni, bár nem hinném, hogy értenéd az ott leírtakat, nem a te szinteden lévő embereknek íródtak.


Most, hogy besültél megint, szerintem illendőbb lenne elkullognod, még a vitázás és a grammar nácizás sem megy neked :(

2022. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Gähn...
2022. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!