Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalatom szerint minden elázott, szétszedett Predictor teszten ott lesz ez a SZÜRKE színű csík. Tapasztalatom szerint a rózsaszín csík tizenx év után sem lesz szürke.

Fals pozitív teszt nincs, ti nem tudjátok értelmezni.

Tapasztalatom szerint, amelyik tesztet szét kell szedni, az negatív. Tapasztalatom szerint aki nem tud értelmezni egy használati utasítást és értelmezni egy teszet, annak nem kellene gyereket vállalnia.

2022. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
88%

11#

Szívemből szóltál.


Kérdező. Már megbocsáss! De ha ennyire nem tudod elfogadni mások véleményét minek teszel fel kérdést?

Ha te már egyértelműen eldöntötted, hogy terhes vagy akkor mire ez a fórum?

Hiába erősködsz, rajtad kívűl senki nem véli rózsaszínnek azt az egyértelmű kontrollcsíkot.


Nem mellesleg 3 gyermek mellett igazán tisztában lehetnél azzal, hogy ugyan miért is tök felesleges menzesz kimaradása előtt tesztelni..

2022. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Szerintem ez a reagens helye lehet. Nekem a 9. dpo-n délutáni vizeletből pozitív lett a predi,nem kellett szétszedni ahhoz, hogy látszódjon. Szerintem próbálj meg holnap reggel is egyet, de ne szedd szét. Vagy ha tutira akarsz menni, várj még 2-3 napot, illetve lehet egyszerűbb lenne egy vérvétel, és akkor nem kell csíkokat keresgélni:(

Mindenesetre szurkolok neked, hogy pozitív legyen :)

2022. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:

Nos kérlek:

1.NEM kell szétszedni! Azért szedtem szét hogy a levegőn hamarabb kiszáradjon.Értelmezd!

2.Egyetlen egy normális nem hibás terhességi teszten SINCS szürke csík! Ha gondolod csinálok neked most egy xepilt aztán befotózom,hogy te is lásd!

3.Az utolsó sértő,provokáló kommentedre pedig ajánlanám a predi betegtájékoztatóját!


Ha Ön terhes: Az eredményablakban két rózsaszín csík jelenik meg. Előfordulhat, hogy az egyik csík halványabb, mint a másik. Ez akkor is terhességet jelez. Ha Ön nem terhes: EGY rózsaszín csík látszik az eredményablakban. (Nem kettő!!!És nem egy rózsaszín meg egy szürke!! 🤦‍♀️)

A teszt elvégzése során soha ne tartsa a tesztet nedvszívó hegyével felfelé.

Minden esetben legalább egy vonal meg kell hogy jelenjen. Amennyiben nem jelenik meg egy vonal sem, a teszt nem működött megfelelően, és az eredmény érvénytelen.

2022. máj. 22. 12:28
 15/68 anonim ***** válasza:
85%

Értelmezd: 2, egyértelműen rózsaszín csík: pozitív. Minden más: negatív.

A tied szerinted milyen?

2022. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
Aaaaaa bakker 6 éve mennyivel normálisabb közösség volt ez,bár akkoris voltak már trollok,de nem ennyi! Kedves anonim barátaim,ha tudtok NORMÁLIS hangnembe,értelmes tapasztalatokat írni,nem pedig feleslegesen okoskodni(vagyis próbálni),akkor írjatok! Ha ez nem megy,semmi probléma,ne írjatok!Azzal nem vagyok előrébb,hogy számonkértek,vagy éppen őrültnek tituláltok. Lehet véleményetek,de azt tartsátok magatokba,főleg akkor ha semmi köze nincs a kérdéshez! Kösz!
2022. máj. 22. 13:10
 17/68 A kérdező kommentje:

16-os!

Az enyém teljesen egyértelműen rózsaszín! Próbáltam lefotózni egyéb filterekkel,hogy lássátok a színét,de a galériába sajnos “nem adja vissza” 😞 ezért inkább feladtam! Megkérdeztem még 3 embert,hogy akkor állapítsák meg ők,és alátámasztották. Viszont! Egy 10es facellet csináltam egy órája.Totál hómező. Na akkor ilyen esetben miújság? Ezért írtam ki kérdést ide,ha volt esetleg valaki aki átment ugyanezen.Mi lett a vége?

2022. máj. 22. 13:14
 18/68 anonim ***** válasza:
78%
Na akkor ilyen esetben IS negatív a teszted, hiába vergődsz itt, hogy rózsaszín. NEM rózsaszín, hiába erőlködsz.
2022. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
80%
NEGATÍV
2022. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
33%

Szia!Szerintem várj 1-2 napot és Facelle-lel próbálkozz,a Predit hagyd a pcsába.Vagy még az X-epil is jó teszt de az csak menzesz kimaradás után mutatja a tutit mivel 25-ös érzékenységű.

A Facelle 10-es és az a menzesz előtt mutatni szokta viszont az a veszélye hogy a kémiait is mutatja de ha ennyire izgulsz akkor azt próbáld és mikor kimarad a menzeszed akkor jöhet az X-epil vagy ami nekem még jó volt és nem drága a Benu patikás Livsane márkájú teszt ami 10-es vagy van 25-ösben is és nem drága viszont ha baba van azt mutatja.

2022. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!