Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
59%

40es . Süt rólad így látatlanban is a rossz indulat és a gúny.


És egyébként és ha így van ?


Boldog ,örül , biztosra menne. Megerősítést vár ?

Fáj neked ?

Nem ? Akkor minek írtál ?

Igen? Akkor minek írtál ?

2022. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ezzel tesztelj. Ugyanilyen volt barátnőmnek és sajnos hazugságot mutatott. Ha nagyon kíváncsi vagy, vegyél inkább 10es clearbluet, az igazat fog mutatni.
2022. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ha nekem csodával határos módon lehetne második, akkor én sem bírnék magammal, és a jóistennek sem hinném el, hogy negatív.
2022. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, senki nem magából indul ki a teszt szétszedése kapcsán, sokunknak eszemben sem jutna.

Az olyan hülyékből indulunk ki, mint Te, aki szétszedi hátha pozitívnak látja a tök negativ tesztet, aztán megsértődik mindenen.

2022. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
53%
10es érzékenységű teszt hogyan reagálna 0,5-s hcg esetén,kedves kérdező? Nem megy a matek? Mondjuk 2 csík számolása sem, így meg sem lepődöm, hogy szerinted a 0,5 hogy lehet nagyobb vagy egyenlő mint 10..:-))
2022. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
79%
41es,megerősítést az orvos ad, nem a Facebook csoportok.
2022. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

45! Annyira probalsz okos lenni 🤦‍♀️ De sajnos nem te vagy a legelesebb kes a fiokban.

Szitu a kovetkezo: elindul a hcg termeles beagyazodas korai szakaszaban. Mondjuk eleri a 10et,teszt halvany pozi lesz. Megorulsz de elmesz par nap mulva egy vervetelre,addigra viszont el kezd kiurulni mert nem sikerult a beagyazodas. Es az ertek mar nem 10 lesz. Vágod?!

2022. máj. 22. 21:48
 48/68 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, Te írtad korábban hogy 0,5re is reagált a 10es teszt, felesleges ezt megmagyaráznod.
2022. máj. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
90%

5 U/I alatt nem beszélgetünk terhességről sőt még 10 alatt se nagyon!

E a te tesztednél nekem erősebb volt és 6 U/I volt a hcg szintem!(az ürülés miatt néztettem)

És iszonyat sokszor lesz ilyen a teszt.

2022. máj. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Csak egy kérdés, de ez véletlenül nem te vagy? Nagyon hasonló a kérdés, és a stílus is miszerint mindenki okoskodott aki megmondta, hogy negatívak a tesztek.

2022. máj. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!