Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező,

Ezek total negativ tesztek. Hiába szeded szét hogy gyorsabban száradjon, hidd el, nem a száradás gyorsasága miatt lesz pozitiv a teszt..

Az csak akkor lesz, ha van megfelelő hcg a szervezetedben, de nálad sajnos nincsen. Ha egy tesztet szét kell szedni, hogy vajon negatívnak látja e más, az már régen rossz. A használati utasitásban sincs sehol leirva,hogy szét kell szedni.Hidd el, pozitív tesztnél fel sem merül a kérdés ,annyira egyértelmű lesz.

2022. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
87%
Istenem, 3 gyerek után hogy lehet valaki ennyire idióta.. "hivatalosan már a 8.dpo-n ki KELL mutatnia" anyám 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂 Igen, nekem a, 9.dpo ki is mutatta, nem szedtem szét, és nem voltam szinteveszto se😂
2022. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom ti milyen képet néztetek, de ezeken mindegyiken egyértelműen ott van a 2 csík (na jó talán az elsőn még nem teljesen egyértelmű, de a második kettő már igen)


Túl vagyok már egy egy kupac negatív teszten, peredictorral is, és mindig hófehérek voltak, ha széjjelszedtem volna apró darabkákra akkor se lett volna rajta semmi.

Ezeken viszont van.


Ha ezek után elhalványodik, vagy megjön akkor se fognak semmilyen pénzt visszaadni, mivel létezik kémiai terhesség, ami elindul, de nagyon korán véget is ér, attól még a pozitív az pozitív volt, valami elindult, csak nem fejlődött tovább. Erről a teszt gyártója nem tehet.

2022. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
77%
De ha a kérdező már eldöntötte, hogy a pco és az ir ellenére is pozitív a teszt, amit 8. dpo-n délután csinált, és szét kellett szedni, akkor pozitív. Hogy nem értitek?
2022. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
85%

“Ha igen tuti írok a gyártónak hogy fizesse vissza a pénzem,mert ez botrány. Egy teszt sem mutat ilyet ha nincs terhesség.”


Hát ezen jót röhögtem de a gyártó is ezt tenné tuti.😂

Minek szeded szét egyáltalán a tesztet?!

Ne vegyél többet ilyen fajtát aztán kész vagy várd meg hogy késsen a menstruációd.🤦🏽‍♀️

Itt te nem fogod fel a dolgokat és mindenkit támadsz.

2022. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
86%

Ha igazán sértő akartam volna lenni: aki pár száz ft teszt árán vergődik, annak lehet nem kellene 4.gyereket vállalni..

Akinek ilyen megfordul abban az okos buksijában, max nevetség tárgya lesz.


Aki eldönti, hogy már pedig az általa vélt csík rózsaszín és terhes, de egy másik teszt egyertelműen HÓMEZŐ.. Akkor az, kérdező NEM TERHES, hiába vergődsz.

Ehhez igazán hatalmas atom fizikusnak kell lenni..

Még véletlenül sem fér az okos kobakodba, meg sem fordul, hogy esetleg ne adj isten, még sem vagy terhes és az itt jelenlévőknek van igaza..


Újfent írom, felesleges tesztelned amíg nem késik..


Üdv egy szintén 3 gyermekes pcos+ir akinek mindhárom spontán sikerült..

2022. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett belőle, ha nem gond! Kiváncsi vagyok.
2022. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
72%

27-es, megmondom mi lesz. A kérdező holnapra megàlmodja,hogy ikreket vár,majd megjön a mensije, elmegy orvoshoz, aki szintén nem igazol terhességet, de a kérdező továbbra is tudni fogja hogy terhes, sőt, pár hét múlva már azt is tudja, hogy több hónapos, sőt meg is szül a nyáron, és senki ne merjen mást állítani.

A gyakorin volt már nagyon hasonló....

2022. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is negatív, szürkének látom a 2.csíkot.

Mondjuk azt sem nagyon értem, hogy milyen választ vársz, mert eddig kb senkié nem felelt meg.

2022. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Tessék a saját megnyugtatásotok végett rátettem a külső borítást. Annyira hülyék vagytok,hogy azt hiszitek azért szedtem szét hátha pozi lesz 🤣 látszik,hogy mindenki magából indul ki.

Igazából nem is érdekel milyen butaságokat írtok teljesen értelmetlenül. 2 face csoportban mindenki egytől egyig elismerte,hogy ezek pozitív tesztek,csak a vélemények megoszlottak a terhességet illetően,mivel sokaknak ilyen teszt mellett alacsony volt a hcg 0.5 körüli,nem volt baba. Jó pár embernek pedig baba volt. Úgyhogy lehet engem hülyének nézni nyugodtan,attól én nem leszek kevesebb,viszont saját magatokról állítjátok ki a szegénységi bizonyítványt ezekkel a kommentekkel. Mégegyszer kihangsúlyoznám,hogy nem azért tettem fel a kérdést,hogy 20an ajnározzanak és gratuláljanak,hanem,hogy olyan emberek írjanak akik ugyanezzel a teszttel teszteltek és akár hasonló eredményt kaptak,igaz volt,vagy fals eredemény stb. Hiszen itt a szemem előtt van 3 db halvány pozitív teszt ami miatt elkezdtem reménykedni,közben meg nem tudom mi van a valóságban. Teljesen eltudom fogadni azt is ha negatív,de akkor az legyen egyértelmű,mint a többi teszten! Nem fogok a kardomba dőlni negatív teszt esetén. Ha ezek után sem sikerült megértenetek a dolgokat,sajnálom,huszadjára nem fogom már leírni :(

Aki pedig kedvesen válaszolt,köszönöm szépen! 😌

2022. máj. 22. 17:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!