Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
0%
50es, stílus, a történet és a szóhasználat is ugyanaz.
2022. máj. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Én én elovlvastam a másikat szerintem nem ugyan az!

Ott a kérdező nem állította h terhes csak a kommentelők csesztetik vele.

Itt meg csak terhes lehet.

2022. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

Nem,nem az enyém a másik kérdés.Utoljára évekkel ezelőtt írtam ki kérdést…

Másik: vettem teszteket,mindenfélét. Predivel kezdtem,mikor áztatta át a vizelet,látszott fehér vonalként a reagens helye,még várom,hogy száradjon,de mivel nem ugrik le róla csík,szinte biztos,hogy negatív lesz.

Csináltam egy CB is,teljesen egyértelműen negatív.

Valószínű,tényleg csak a predi szórakozik. A többi teszten egyáltalán nincs semmiféle második/szellem/száradási csík! Hú én ezt a tesztet senkinek nem ajánlom!

2022. máj. 23. 08:49
 54/68 anonim ***** válasza:
68%
Na ugye hogy ugye kérdező? Eleinte mindenki szépen elmondta hogy az csak a reagens helye lesz mert szürke, de te csak ragaszkodtál az “elméletedhez”. Felesleges volt itt a bicskanyitogató stílusod.
2022. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
74%
De erdekes hogy negatív...
2022. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Ha valakinek bicskanyitogató a stílusa az te és a többi bunkó anonim hozzászóló volt! Akik a saját frusztrációjukat most pl rajtam próbálták levezetni. Én minden esetben normálisan kommunikáltam,de csak a "bántást" kaptam vissza. Mikor már nem tudtatok hogyan belém rúgni,akkor épp a körmömbe kötöttetek bele.Könnyű arcoskodni itt gyakorin név és arc nélkül,valóságban meg sem mernétek nyikkani,de mindegy is.

TOVÁBBRA IS MONDOM, HOGY A PREDICTORON MIND A 3 TESZTEN RÓZSASZÍN A CSÍK! Remélem a caps lock segített nyomatékosítani. Mostmár marha bőszítő,hogy ilyen hülyék vagytok. Én egy percig nem állítottam azt sem, hogy terhes vagyok,se mást. A szemem viszont még mindig jó! És másoknak is akik személyesen nézték meg a tesztet és saját maguktól mondták,hogy ugyanolyan színű,mint a kontroll csík,PADLIZSÁN. Szó szerint így mondták. Úgyhogy marha gyorsan fejezd be és menjél innen marha messzire,mert már nagyon unom,hogy húzod itt az értékes időmet a kötekedéseddel.


Végszóra,ha valaki predi tapasztalatok keresése miatt téved ide a kérdésemhez: a predictorok halvány rózsazsín csíkosak és valószínű hibásak.(Mivel a többi 10es teszt negatív,ezért kémiainak sem gondolnám).

Én senkinek nem javasolom ezt a tesztet,mert egy zsákbamacska az egész. Köszönöm a kedves hozzászólóknak,és akik drukkoltak,de ez nem a mi hónapunk volt :)

Ez az utolsó válaszom a kérdéshez,lehet írni nagypofával bármilyen vicceskedést,kötekedést bármit,már nem fogok rá válaszolni,hiszen lezárult ez a dolog. Sziasztok!

2022. máj. 23. 09:17
 57/68 anonim ***** válasza:
77%

Akkor ezek szerint jól tettem hogy nem vettem soha Predictort.Mindig is túlárazottnak és felesleges kiadásnak tartottam mert akkor inkább veszek egy Clearbluet bár ha valaki terhes akkor teljesen mindegy mert a legolcsóbb is pozitív lesz mint nekem a Facelle és a Livsane meg az X-epil.

Sok szerencsét Kérdező!Lehet legközelebb már sikerül.

#28

2022. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
35%
Na, akkor hívhatod is a gyártót, hajrá😂😂😂😂😂😂
2022. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

Slusszpoén: MEGJÖTT a havim.Most 10:00kor. (26-27.re nem vártam)


(Jöhetett vna reggel 8kor is és akkor nem dobtam volna ki az ablakon 6ezret tesztekre :D )

2022. máj. 23. 10:10
 60/68 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk ha a predi utani első negatív tesztet elhiszed akkor 1000 forintbol megusztad volna, az nem a mi bajunk hogy vettél még hatszazat😂😂😂😂😂
2022. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!