Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
28%
Ritka egy szánalmas teremtés vagy kérdező, na de mindegy is. 😃 PADLIZSÁN színű csak akkor lesz a predi ha terhes vagy és akkor másik (10es) teszt is pozitív lett volna.
2022. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
60%

😂😂😂😂🤦‍♀️


Mi megmondtuk tegnap..

2022. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
74%

Én kétszer teszteltem életemben eddig Predictorral. Egyszer, amikor késett valami miatt, de akkor teljesen fehér volt a tesztcsík helye, se szürke, se halvány rózsaszín nem volt.

Másodjára a menstruációm előtti 3.napon délután, koncentrált vizeletből, akkor nagyon erős rózsaszín lett a tesztcsík. Mondjuk sejtettem is, hogy lesz valami, de annyira erősre nem számítottam.


Szóval ezek alapján, én neg pont, hogy akár ajánlhatnám másoknak is, hiszen sosem vert át.

2022. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is pont ez a tapasztalatom, mint a 63-nak.
2022. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
25%

De miért nem várod meg, hogy kimarad-e a vérzés? Ezt én sosem értettem.

Meg ezt a naponta tesztelést sem. Felesleges +költség.

Nem jött meg a vérzésem, 1 db. tesztből is egyértelmű pozitív lett.

2022. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
25%
Predictor volt egyébként, nem vert át.
2022. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
33%

Én is predictorral teszteltem. Egyszer kémiai volt, másodszor pedig 2 hónap múlva mikor valóban várandós lettem.

Nem csapott be, mindkét alkalomnál szépen látható volt a 2 csík, de persze a másodiknál erősebb volt.

Kb 1 hét késés után csináltam meg a tesztet és utána már csak az orvoshoz mentem terhesség megállapításra.

Feleslegesen költöd a pénzed ilyen sok féle tesztre. Ha terhes vagy 1 is elég ahhoz, hogy kimutassa.

2022. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
59%
Tudod kedves kérdező ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ezt azért jegyezd meg.
2022. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!