Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor átverés vagy baba?

Predictor átverés vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 8.dpon csináltam délutáni vizeletből egy predit,kijött egy brutál halvány csík.Nagyon örültem beleéltem magam.Hirtelen beugrott,hogy vmikor sok rosszat olvastam róla,újra elkezdtem olvasgatni.Aztán csináltam még aznap és másnap is cyclo és facelle teszteket,amik teljesen negatívak. 9.dpon szintén délutáni vizeletből megint predi és totál ugyanaz a csík megint.Se erősebb se gyengébb.Aztán ma reggelt már nagyon vártam,gondoltam a 10.dpora szépen erősödni fog,rádásul reggeli vizeletből szép erős csík lesz.Aztán valóban iciri picirit erősebb lett,de viszonyítási alap nem nagyon van,mert a másik kettő meg délutániból van. Hivatalosan már a 8.dpon ki kell mutatnia egy 10es érzékenységű tesztnek,ezért is mertem csinálni őket. Mindegyiken rózsaszín a csík egyébként. Kommentbe megpróbálom feltölteni.

2022. máj. 22. 11:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
2022. máj. 22. 18:03
 32/68 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Azt nem tudom ,hogy a tiéd átverés vagy baba. ( De drukkolok ,hogy az legyen ha vagytok rá ☺️)

Én pozitívnak látom.


Ezek a tesztek is pozitívak voltak. De nem lett baba. Idő előtt készültek ,nem maradt el a menzesz. Ugyan késett talán 2 napot. De rendesen megjött.. Valószínű kémiai terhesség volt.


[link]

2022. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez csíkos, a másik fajták meg nem, akkor azért én kételkednék a helyed, mert én is több olyat olvastam, ahol a predi csíkos volt, de nem volt baba. Akár azért, mert kémiai, akár más. A facelle mindig azt mutatta, ami van, ha vennem kellett valakinek, akkor is azt vettem mindig. Azzal tesztelgetnék reggelente inkább. Ezeken tényleg ott van a csík, én elhiszem neked, hogy nem szürke meg minden. Csak inkább ne ezzel, hogy ha mégsem, akkor ne az legyen, hogy beleélted magad.
2022. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

32es vagyok. 2x küldtem el ugyanazt a képet. Elnézést.


Ezt szerettem volna mèg.


[link]

2022. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
32es szintén ☺️ Azt elfelejtettem oda írni ,hogy más tesztek emelett negatívak is lettek. Tehát volt ilyen ,volt olyan...
2022. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
53%

Jól van kedves, akkor minek teszed fel a kérdést ha látszik hogy halvány pozitív és már te is azt írod lassan hogy az?

Inkább menj el körmöshöz mint itt osztasz minket.

2022. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

Már beleéltem magam sajnos,ezért a mai napom az elengedésről szólt,és győzködni magam,hogy ne teszteljek a kövi 4 napban. Van itthon facelle,xepil,megpróbálom kibírni csütörtökig 🙈


32.! Hát ez nagyon szomorú,ilyen szép tesztek mellett ekkorát csalódni :(

2022. máj. 22. 18:28
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Szia ismét!

20-as válaszoló vagyok aki még az elején a Facelle és X-epil teszteket javasolta.Ez nem akkora csalódás és ezt nem kötekedésből írom hanem az én esetemből kiindulva.

Full pozi minden teszt és az ultrahang is alátámasztja hogy bizony itt baba van majd mégy újabb uh-ra és missed ab majd műteni kell.Na ez az igazi csalódás....Senkinek sem kívánom!Ezt éltem át nem is olyan régen!

Kémiai nekem is volt és szomorkodtam de miután a missed ab-om volt teljesen átértékeltem a csalódás fogalmát.

Neked kérdező sok sikert!

2022. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
80%

Tudom ,hogy nehéz kibírni.

De annál nagyobb lesz az öröm és a boldogság. Ha látod ,hogy néhány nap alatt milyen szép erős pozitív lett a teszt. A várakozási idő is szerintem jó, izgatott az ember ,hogy mindjárt csütörtök. Már csak 1et kell aludni és csinálhatod is a tesztet. ☺️

Próbáld meg kibírni,nem sok idő az.

És várjuk ( én legalábbis mindenképpen ,hogy mi lett az eredmény. )


És köszönöm. Igen ,csalódottság volt. De előre nézünk , és új hónap ugye ,új remény 😀

2022. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
65%
Dehogynem azért tetted fel hogy ajnarozzanak, különben nem kellett volna még 2 face csoportban is megkerdezni. Beteges hogy ekkora figyelem kell, oriasplakatra nem tervezted kitenni?
2022. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!