Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlzásba viszem? Vagy alapvető...

Túlzásba viszem? Vagy alapvetően ez így rendben van ? (Babatervezèsi időszak )

Figyelt kérdés

Babatervezès előtt állunk.

Mèg védekezünk ( óvszer ) de 2-3 hónap múlva már szeretnénk élesben is együtt lenni a férjemmel.


Már korábban több mint 1 hónapja elkezdtem a folsavat szedni.

Emelett régóta szedek multivitamint.

Iszok mèregtelenitő teát/ plusz finom gyógynövény teákat mellette ( csak mert szeretem az ízüket)

Mozgok is eleget, bicikli. Plusz most kezdtem el úszni járni( heti 2x) Van 3 kg felesleg rajtam. Szeretném leadni, fittebb lenni.

Nagyon sok zöldséget eszek és gyümölcsöt. Imádok sütni -főzni. Nagyon-nagyon odafigyelek arra ,hogy mindig kerüljön ,minden nap gyümölcs,zöldség az asztalra.

Emellett heti rendszerességgel fogyasztok halat tojást. Tehát tényleg odafigyelek. N


Voltam vérvételen ,hasi ultrahangon , rotgnen-en, kardiológián( egyéb okok miatt ) minden leletem tök rendben volt. Ez tavaly novemberben volt.


Idén februárban a rákszürès eredményem negatív. Minden rendben ott is.


A ciklusomat évek óta írom/figyelem.

Szinte mindig 28 napra jön meg. Tudom mikor van ovulació. Nem kell hozzá semmi teszt ilyesmi.

( Erős ovulacios fájdalmam van olyankor. ) Mindig pontosan a 14.napon.


Tehát kérdésem csak annyi ,hogy szerintetek túlzásba viszek valamit? Teakkal, vitaminokkal ( gondoltam ,hogy elkezdek szedni valamilyen terhesvitamint is.)

Rá feszülős ez így ?


Ti mennyire ,hogyan készültetek mikor még csak terveztètek?

Nincs egészségügyi problèma, gyógyszert sem kellett soha semmire szednem.


Köszönöm a válaszokat.

Nyugodtan írjátok meg ha ezzel át esek a ló másik oldalára.. ☺️


Mondjuk azzal talán igen, hogy csak erre gondolok. Ezt nézem( blog-vlog formában) Itt is sokat olvasgatok gyakorin. ☺️



2022. máj. 26. 13:48
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozunk.
2022. júl. 30. 18:46
 22/31 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom!!!
2022. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Semmi baj nincsen. ☺️


Csak kicsit mások lettek a tervek ,a fontossági sorrendek.

2022. júl. 31. 18:09
 24/31 anonim ***** válasza:

Akkor oké, néha az Élet szereti keresztül húzni a számításainkat!


Majd azért írj, ha már szoríthatunk!


🙂🥰

2022. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Így van. De ki tudja mi lesz még ebben a hónapban.

Meglátjuk. Köszönöm ,hogy írtál. ☺️

2022. aug. 2. 17:53
 26/31 anonim válasza:
Sikerült?:)
2022. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel!

#24.

2022. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Még mindig nem próbálkozunk.

Sajnos jön egy gondolat, és 2 lépést hátra lépek. Egy újabb és 1 lépés előre.. És így tovább. Azt hiszem lassan már egy éve ez megy.


Most ott tartok ,hogy mèg mindig nem tudom. Szeretném is ,és nem is. Vajon mèg hany hónap fog így elmenni 😟

2022. nov. 6. 17:23
 29/31 anonim ***** válasza:
47%
Amíg nem állsz készen rá, ne is erőltesd. Lehet, hogy sosem fogsz. És akkor mi van? Gyermek nélkül is lehet teljes az életed...
2022. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Egyik pillanatban baromi készen érzem magam. A másikban pedig elbizonytalanodok.

De most novemberben azt hiszem belevágunk..☺️ Mégis csak jó régóta megy ez. És elengedni egyáltalán nem tudtam és nem is szeretném. Annyi kérdés kavarog a fejemben. Érvek ellenérvek.

2022. nov. 7. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!