Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlzásba viszem? Vagy alapvető...

Túlzásba viszem? Vagy alapvetően ez így rendben van ? (Babatervezèsi időszak )

Figyelt kérdés

Babatervezès előtt állunk.

Mèg védekezünk ( óvszer ) de 2-3 hónap múlva már szeretnénk élesben is együtt lenni a férjemmel.


Már korábban több mint 1 hónapja elkezdtem a folsavat szedni.

Emelett régóta szedek multivitamint.

Iszok mèregtelenitő teát/ plusz finom gyógynövény teákat mellette ( csak mert szeretem az ízüket)

Mozgok is eleget, bicikli. Plusz most kezdtem el úszni járni( heti 2x) Van 3 kg felesleg rajtam. Szeretném leadni, fittebb lenni.

Nagyon sok zöldséget eszek és gyümölcsöt. Imádok sütni -főzni. Nagyon-nagyon odafigyelek arra ,hogy mindig kerüljön ,minden nap gyümölcs,zöldség az asztalra.

Emellett heti rendszerességgel fogyasztok halat tojást. Tehát tényleg odafigyelek. N


Voltam vérvételen ,hasi ultrahangon , rotgnen-en, kardiológián( egyéb okok miatt ) minden leletem tök rendben volt. Ez tavaly novemberben volt.


Idén februárban a rákszürès eredményem negatív. Minden rendben ott is.


A ciklusomat évek óta írom/figyelem.

Szinte mindig 28 napra jön meg. Tudom mikor van ovulació. Nem kell hozzá semmi teszt ilyesmi.

( Erős ovulacios fájdalmam van olyankor. ) Mindig pontosan a 14.napon.


Tehát kérdésem csak annyi ,hogy szerintetek túlzásba viszek valamit? Teakkal, vitaminokkal ( gondoltam ,hogy elkezdek szedni valamilyen terhesvitamint is.)

Rá feszülős ez így ?


Ti mennyire ,hogyan készültetek mikor még csak terveztètek?

Nincs egészségügyi problèma, gyógyszert sem kellett soha semmire szednem.


Köszönöm a válaszokat.

Nyugodtan írjátok meg ha ezzel át esek a ló másik oldalára.. ☺️


Mondjuk azzal talán igen, hogy csak erre gondolok. Ezt nézem( blog-vlog formában) Itt is sokat olvasgatok gyakorin. ☺️



2022. máj. 26. 13:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Legalább nem csak úgy beleugrasz!

Kívánom, hogy minden legyen úgy, ahogy történnie kell! ❤️

2022. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!