Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után mikor...

Kémiai terhesség után mikor jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki már túl van egy vagy (sajnos) több kémiai terhesség Nektek mikor jött össze baba? :)



2022. jún. 22. 17:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem áprilisban volt egy kémiai, most ebben a hónapban nagyon reménykedünk! Ha gondolod majd megírom hogy sikerült e :)
2022. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

10/ GRATULÁLOK! 😍

A kémiai terhességednél milyen jelek voltak? Ugyan olyan mint amikor terhes maradtál? :)


11/ várom az eredményt! :)

És hozzad is fordul a kérdés, hogy neked milyen “ jelek “ voltak ?

2022. jún. 23. 09:29
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem végülis a mensi jelek jöttek kicsit másképp.. pl nem az az erős Tompa Alhasi fajdalom volt ami szokott hanem nagyon enyhe inkább szurkáló, a mellem nagyon fájt főleg a bimbo rész pedig csak megszokott duzzadni máskor. Meg hat éreztem hogy most sikerült végre…ezért is csináltam teszteket mind pozitív volt (3 különböző, 3 egymást követő nap) aztán már “ késett “ egy hete és puff neki… kibírhatatlan fájdalom volt… erős vérzés… és akkor tudtam hogy elment..://

Aztán persze “összetörtem” mert tervezzük a babát pár hónapja és már bele is éltük magunkat az első tesztnél. Se össze szedtük magunkat és most reménykedve várjuk hogy milesz 🤗

2022. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok

Köszönöm szépen! ☺️

Nekem a kémiainál nem volt semmi tünetem, pont ez volt a furcsa mivel menzesz előtt mindig szokott lenni mellfeszülés meg görcsölés de akkor nem volt semmi és már majdnem 1 hete késett. Vasárnap volt egy pici rózsaszínes folyás ami csak a wc papíron látszott de ugyanúgy semmi görcs. Közben csináltam tesztet ami pozitív lett. Aztán szerdán hajnalban arra keltem, hogy borzasztóan görcsölök és ahogy kimentem a wcbe már el is öntött a vér jobban mint menzesz első napján szokott. Abba a 4-5 napba változó volt a vérzés hol erősebb hol meg szinte el is múlt. Mivel a pozitív teszt miatt a nőgyógyászom kiakarta zárni a méhen kívüli terhességet voltam ultrahangon de ott már nem láttak semmit. Itt a kép a januári tesztről.

[link]

Most márciusban pedig volt mellfeszülés és görcsöltem, de inkább ilyen szúrkálásnak mondanám. Gondoltam meg fog jönni, de ismét késett már 1 hete aztán csináltam tesztet amin már erősebb lett a 2. csík mint januárban.

2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

13; szorítok! 🤞🏼


10; igen, a kémiainál nekem is ugyan ez volt, hogy se mellfeszülés se semmi… nekem végül a mensi naptól számítva rá 2,5 hétre jött a vérzés…az első nap elöntött estére enyhült, másnap megint jött de az nap este már el is múlt… elmentem utána orvoshoz közöltem vele a tényeket és alaposan átvizsgált és mondta, hogy nyugodjak meg, minden rendben lezajlott tény hogy nincs már semmi ott .. de tiszta vagyok.

Azóta bízunk és reménykedünk hogy egyszer velünk is megtörténik a csoda. 🤞🏼

2022. jún. 23. 17:12
 16/24 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok a ti kis csodátokhoz!😊

10-es

2022. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi történt azóta veletek? :)

Sajnos előző hónapban én is átéltem... Most reménykedünk hátha...

2022. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
13- as voltam nekünk úgy néz ki sikerült, több tesztem is pozitív lett. 2-án megyek dokihoz!:)
2022. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)) ez ad egy kis reményt!
2022. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Köszönöm!:)

Neked pedig sok sikert!:)

2022. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!