Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön össze a baba...

Akiknek nem jön össze a baba hogyan élitek meg? Mi segített átlendűlni?

Figyelt kérdés

9 hónapja próbálkozunk a férjemmel sikertelenül. Volt már halvány tesztem de 1 hét késes után megjött.

Nincs nagyon kivel beszélnem erről mert kapom a “ne gorcsolj rá” meg a “ jön ha jönni akar” most mikor tegnap megjött elsírtam magam és a férjemhez bújtam, tudta hogy megjött. Gondoltam hogy meg fog jönni de rosszul érintett pedig nem vagyunk rá görcsölve. Férjem 25 én 24.

Nőgyógyásznál rákszűrésen voltam 1 év sikertelen próbálkozás után mondta a kivizsgálásokat. Ti hogy vagytok? Hogy élitek meg a sikertelenséget? Tudom vannak akik már évek óta próbálkoznak.



2022. jún. 25. 12:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos hogy oka van hogy nem jött 9 hónap után. Mi 1.5 évig próbálkoztunk a 2.gyereknél, mire összejött. Igaz, felszedtem előtte 4-5 hónappal kb 6 kilót, lehet ez segített a teherbe esésnél, de szerintem csak a véletlen műve.
2022. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
11es vagyok, nem azt mondom, hogy ne kezdjétek el a kivizsgálást, mert az tényleg megnyugtató lehet, ha elindul valami. Viszont nem feltétlen van baj.
2022. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ 🙂 aranyosak vagytok köszönöm hogy elmeséltétek ti is 🙂 mindenképp magánúton szeretnénk menni, csak látom barátnők ismerősök körében nekik olyan könnyen ment pikk - pakk és az bánt hogy nekünk meg nem sikerül :/ a környezet nálunk is stabil tehát minden adott lenne.
2022. jún. 25. 15:19
 14/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a betegségek, rendellenességek nem válogatnak, nem korhoz kötött, de “ilyen fiatalon “ olyan selejtnek érzem magam.
2022. jún. 25. 15:21
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Hiába megy orvoshoz, le fogják sz.rni… Magánban nem tudom, de az államiban nekem 2 egymás utáni, tökéletesen egyforma vetélésnél is csak mosolyognak, hogy ne izguljak, ugyan mi baj lehetne? De hát magánban is azok rendelnek, akik a kórházban. Vagy ha fizetek, akkor komolyabban vesznek?
2022. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én államiban csináltattam magát a kivizsgálást, és a végén fogadtam meg magánnak a dokit, amikor már a gyártási szakaszba érkezett a dolog. Nem szartak le, egy rossz szavuk nem volt. Sőt, közben szintén államiban kellett mennem reumatológiára egy másik betegség miatt, kellett egy MR, szóltam, hogy márciusban kezdem a colstyt, és soron kívül szereztek időpontot nehogy terhes legyek, mire sorrakerülök. Szintén állami kórház.
2022. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Igen nálunk ugyan azokat lehet fel fogadni mint akik sztkban meg kórházban vannak :/
2022. jún. 25. 15:59
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy a trombofiliás neg hormonos vérvételekkel mindig máshoz kerültem vissza, aztán aki szimpatikus volt, az uh-s kiértékelésre ahhoz kértem magam az ablaknál. Ott megkérdezem, hogy jártatok e a magánrendelésére. Így a petevezető átfújást már "magán betegeként" csinálta (nem kellett fizetni érte csak intézett mindent, időpontot, vérvétel előtte, aznapi befektetés, maga a vizsgálat, záró). Utána peteérés követés már magánban. Így ki tudtam próbálni ki normális, ki hogy áll hozzá. De különben aki nem a lisám első helyén volt, ők is normálisak voltak.
2022. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

8.vagyok az ikres +kistesó..

24voltam amikor elmentem a saját magándokimhoz a gondommal h nem sikerül a baba nagyon szeretnénk már..

Ő volt aki kb kinevetett és mosolygva írt fel javaslatra vmi vitamint és hozzáfűzte fiatal vagy még majd sikerül..

Úgy kellett rámenősen kérném, hogy írjon ki nekem laborvizsgálatot hormonokra..

Ezzel a laboreredménnyel viszont már egy másik orvoshoz mentem szintén magánba aki végigvitte a beültetéseket, szülést is.

Ezeket csak azért írom, mert attól függetlenül h fiatal vagy még kellhet orvosi segítség és így nem mentek rá lelkileg feleslegesen

2022. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
31%

Az első sikerig 5 év telt el... hogy bírtam ki? nehezen... mi tartotta bennem az erőt? Anya akartam lenni... Sajnos az első terhesség rosszul végződött és csak rá másfél évvel jártunk sikerrel.


Szerintem az elég ösztönző, hogy anya akar lenni az ember :D Ahhoz meg a siker kell, szóval kitartani, és elmenni a hormonokat megnézetni :)

2022. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!