Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem jön össze a baba...

Akiknek nem jön össze a baba hogyan élitek meg? Mi segített átlendűlni?

Figyelt kérdés

9 hónapja próbálkozunk a férjemmel sikertelenül. Volt már halvány tesztem de 1 hét késes után megjött.

Nincs nagyon kivel beszélnem erről mert kapom a “ne gorcsolj rá” meg a “ jön ha jönni akar” most mikor tegnap megjött elsírtam magam és a férjemhez bújtam, tudta hogy megjött. Gondoltam hogy meg fog jönni de rosszul érintett pedig nem vagyunk rá görcsölve. Férjem 25 én 24.

Nőgyógyásznál rákszűrésen voltam 1 év sikertelen próbálkozás után mondta a kivizsgálásokat. Ti hogy vagytok? Hogy élitek meg a sikertelenséget? Tudom vannak akik már évek óta próbálkoznak.



2022. jún. 25. 12:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
*Utoljára akkor lett a digi meg az xepil is pozitív amikor a lányomat vártam.
2022. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én nagyon izgatott voltam az első fél évben. Folyton vártam, hogy na most...vagy most... De nem jött össze, úgyhogy azóta nem is tesztelek. Végigjártuk az orvosokat, vizsgálatokat, szűréseket és minden rendben van. Makk egészségesek vagyunk, fiatalok. 2 éve nem jön össze. Volt egy idő kb 1 évnél amíg a vizsgálatok tartottak, hogy nagyon csalódott voltam, féltem, sírtam, stresszeltem...hiába mondták, hogy nyugodjak meg, engedjem el, ne görcsöljek, nem ment. Most, hogy minden rendben legalább ezen nem izgulok. Nincs akadálya papíron, hogy szülők legyünk csak mégsem sikerül. Talán a munkahelyi stressz...nem tudom. így 2 évnél érzem azt, hogy már nem akarok ezen gondolkozni. Annyi minden történik velünk az életben és annyi megvalósítandó tervünk van még... ismerek olyanokat, akik sosem vállaltak gyereket és teljes életet élnek. Örökbe nem szeretnénk fogadni. Talán később majd belevágunk a lombikba, egyelőre ez az opció nincs tervben. Ha pedig nem lesz babánk újratervezünk és másképpen folytatjuk az életünket.
2022. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!