Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a prediről?

Mit gondoltok erről a prediről?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk babával, viszont 1-2 hónapja nem figyeltünk, letettünk róla. Össze vissza jön meg, találtam itthon egy predit, megcsináltam. Lementem a lanyaimmal játszani, nem is néztem meg, gondoltam úgyis negatív.

Kb 1 óra múlva ez fogadott.

Tudom tudom időn túli tesztet nem nezegetunk. De nekem ha negatív volt, másnap is negatív maradt és így tovább.

Eloben rózsaszínes a csík és normálisan lehet látni.

Mit gondoltok? Vegyek tesztet meg, érdemes ebbe időt fektetnem es izgulnom, hogy pozitív e, vagy engedjem el, mert ez szaradasi, fantom, szellem, vagy ki tudja milyen csík :)

[link]



2022. szept. 30. 00:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
1 hét múlva ismételnék. Addig meg élném az életem tovább. Ami egyértelmű, azt nem kell megkérdezni, ami nem egyértelmű, azt pedig nem kell reménykedve körbehordozni. Vágytam már babára, vártam is sokat, tudom, milyen érzés, de magaddal szúrsz ki, ha beleéled magad. Ismételd meg 1 hét múlva, és várd meg azt a 2 percet, amíg le szabad olvasni. Ha látszik, igen, ha nem látszik, akkor nem a válasz.
2022. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Negatív
2022. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Időntúl nézted, érvénytelen. Ha időn belül lenne, akkor azt mondanám, hogy lehet valami elindult, de szerintem ez csak száradási csík. A predictor earlyről mostanában gyakran hallani, hogy fals pozitívat mutat. Ismételd meg egy másik típusú 10-es erősségűvel és ha időn belül megjelenik a második csík halványan (értsd nem nagyítóval kell keresni, hanem tényleg halványan csíkos!) akkor elképzelhető. De a helyedben ezt tök negatívnak venném.
2022. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nem is értem az ilyet, megcsináltad a tesztet, de nem nézed meg az eredményt, akkor minek, csak szivatod saját magad.


Egyébként ahogy az első írta, majd pár nap múlva csinálj másikat.

2022. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez negatív.
2022. szept. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%

ez kb olyan, mintha lottóznál, kihúznák az 12345 számokat, te beikszelted a 20 34 56 78 89 számokat és megkérdezed, hogy nem lehet h nyertem???

esküszöm nem értem....

2022. szept. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
2nap múlva csinálj megint egy predit és figyeld, ne hagyd ott az olyan, hogy egyből kijön a 2.csík ha van valami ahogy megy fel a vizelet.
2022. szept. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem hasonló volt a mostani terhességemnél.Az első babánál rögtön kijött a csík,most nem.Félretettem,de valamiért újra ránéztem később és ott volt,igaz ugye,időn túl,délutáni is volt,ez csak ilyen megérzés volt,hogy nézzek rá megint.Másnap reggel csináltam még egyet,az már időn belüli pozitív lett.Én X-epilt használtam mindkét terhességemnél,engem nem vert át egyszer sem.Szerintem csinálj 2 nap múlva még egy tesztet,ha erősödik,akkor OK.Esetleg másik fajta tesztet is próbálhatsz,ha ebben nem bízol,de ugye idővel mindegyiknek ki kell mutatnia úgyis,ha terhes vagy.
2022. szept. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Ez negativ.
2022. szept. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Én is hasonlóképp jártam. Első próbálkozás után, a nem várt előtt csináltam tesztet, de nem számítottam eredményre ezért ott hagytam. Órák után néztem meg csak, erős második csíkot mutatott... Viccre vettem, gondoltam ez érvénytelen, hiszen 3 peec után kell leolvasni az eredményt. Legbelül éreztem, hogy valami van, és alig bírtam kivárni a nem várt napját, hogy teszteljek. Amikor előttem rajzolódott ki, egyre erősebben, hogy babát várok, nem bírtam elhinni. 3 tesztet csináltam összesen 2-3 naponta, hogy biztosan az vagyok e. Nem amiatt, mert értelmi problémáim lennének, hanem mert nem tudtam elhinni. Néha még most sem. Lehet, hogy Te is így leszel, lehet, hogy egy szellemcsík.


Üdv, 14hkm

2022. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!