Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a prediről?

Mit gondoltok erről a prediről?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk babával, viszont 1-2 hónapja nem figyeltünk, letettünk róla. Össze vissza jön meg, találtam itthon egy predit, megcsináltam. Lementem a lanyaimmal játszani, nem is néztem meg, gondoltam úgyis negatív.

Kb 1 óra múlva ez fogadott.

Tudom tudom időn túli tesztet nem nezegetunk. De nekem ha negatív volt, másnap is negatív maradt és így tovább.

Eloben rózsaszínes a csík és normálisan lehet látni.

Mit gondoltok? Vegyek tesztet meg, érdemes ebbe időt fektetnem es izgulnom, hogy pozitív e, vagy engedjem el, mert ez szaradasi, fantom, szellem, vagy ki tudja milyen csík :)

[link]



2022. szept. 30. 00:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom nem terhes, mert akkor újságolta volna már.
2022. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem csináltam meg tesztet. Várok pár napot meg, aztán majd utána.
2022. okt. 3. 08:08
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, mit mutatott! ☺️
2022. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál tesztet? Ma nekem is ilyen lett. Én kivártam a 3 percet és annyira csak sejteni lehetett a csíkot, hogy gondoltam ezt csak azért látom, mert tudom hol a helye. Negatív. Pont hazaért a férjem és a kisfiam az óviból és kb fél óra elteltével láttam meg rajta a csíkot.
2022. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?Gondolom már azóta csak teszteltél kérdező?
2022. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igen, teszteltem, negatív lett. De azóta sem jött meg, úgyhogy a pajzsmirigyem lehet megint a háttérben, sajnos hiába van kezelve és gyógyszer beállítva, igyis rendetlenkedik.
2022. okt. 12. 08:20
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet másik gyógyszer kellene, mondjuk nem vagyok orvos csak segíthetne a váltás én úgy gondolom.
2022. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!