Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a prediről?

Mit gondoltok erről a prediről?

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozunk babával, viszont 1-2 hónapja nem figyeltünk, letettünk róla. Össze vissza jön meg, találtam itthon egy predit, megcsináltam. Lementem a lanyaimmal játszani, nem is néztem meg, gondoltam úgyis negatív.

Kb 1 óra múlva ez fogadott.

Tudom tudom időn túli tesztet nem nezegetunk. De nekem ha negatív volt, másnap is negatív maradt és így tovább.

Eloben rózsaszínes a csík és normálisan lehet látni.

Mit gondoltok? Vegyek tesztet meg, érdemes ebbe időt fektetnem es izgulnom, hogy pozitív e, vagy engedjem el, mert ez szaradasi, fantom, szellem, vagy ki tudja milyen csík :)

[link]



2022. szept. 30. 00:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt eskü nem értem. Minek álltok neki, ha nem várjátok ki az eredményt? Ennek mi értelme? Azért nem olyan hosszú idő az, amit ki kell várni.
2022. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Ezt en nem látom rózsaszínnek. De ne haragudj, ez annyira gyerekes, most akkor tesztelsz vagy nem? Nem duzzogni kell meg otthagyni megnézetlenül a lepisilt tesztet, mert úgyse, hanem ha már tesztelsz, kivárod azt az öt percet és utána eldobod. 2 nap múlva csinálj egy újat és olvasd le szabályosan. És ne gyerekeskedj.
2022. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem 5 perc sem kell a predi ahogy szívja fel egyből ott a csík, akkor is ha alig látszik,és rohadt korán tesztel az ember.

Ha akkor nincs ott az negatív.

2022. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25%

11-es válaszoló,szerintem itt senki nem írta,hogy ne vártuk volna ki,csak elől maradt a teszt,valamiért nem dobtam ki és mikor visszamentem a fürdőbe,észre vettem,mikor ránéztem még egyszer.A nem várt napon teszteltem amúgy,csak délután,szóval még nem is napokkal korábban.Másnap reggel meg időn belüli pozitív lett,most vagyunk a 27. héten.Ennyi.

Az meg hogy a kérdező terhes-e vagy sem,valószínűleg ki fog derülni pár napon belül,ha csinál még 1 tesztet.

2022. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%
Valóban érdekesek ezek a tesztelési módok 😂 Mindig kivártam azt a szerencsétlen 3 percet, ha nem volt csík, akkor is. És sosem jutott eszembe otthagyni a levizelt tesztet a wc-ben/fürdőszobában. Mindegy, csak érdekes. Nekem egyébként akkor volt ilyen a predi, mikor 5 nappal a menstruáció várható napja előtt teszteltem, negatív lett, kidobtam a fürdőszibai szemetesbe, majd mikor azt kiürítettem x nappal később, akkor láttam, hogy van rajta valami ilyesmi csík. Mint később kiderült, abban a ciklusban volt egy kémiai terhességem. Nem tudom volt-e összefüggés a száradasi csíkkal, mert korábbi teszteket sosem láttam utólag, miután már negatív lett. A helyedben csinálnék egy másikat pár nap múlva.
2022. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez száradási csík mert nem rózsaszín vagy korán teszteltél.

Próbáld újra 2-3 nap múlva.Ha terhes vagy rózsaszín lesz a csík ha nem akkor itt nincs szó terhességről.

2022. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. szept. 30. 08:42
 18/27 anonim ***** válasza:
11%

Nekem hasonló sztorim van, csak x-epillel: 3 percet kellett volna várni, 2 percnél elkezdett sírni a kislányom, ott hagytam a tesztet, annyira negatív volt; hogy gondoltam úgysem lesz rajta semmi.

Visszamentem kb fél óra múlva és volt rajta csík!

Nem tévedett, azóta már két kislányom van.

2022. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mi újság? 🤗
2022. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Csináltál új tesztet?
2022. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!