Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhességre utalhatnak...

Korai terhességre utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés

Nemrég vágtunk bele a férjemmel a babaprojektbe és igazából meg is lepne,ha ilyen hamar összejött volna,de amiket mostanában tapasztaltam,korábban még nem voltak.


Szóval,a legfurább érzés,hogy volt egy ilyen "úristen,most bepisiltem?" érzésem és amikor elmentem mosdóba,nagy mennyiségű áttetsző váladékot láttam. Az elmúlt 2 hétben gyakran volt hányingerem és nagyon fáradtnak éreztem magam,napok óta fehér krémszerű folyásom van. 2.án kellett volna megjönnie,aznap menstruációhoz hasonló görcseim voltak és egyszer pár másodpercet erős,szúró fájdalmat éreztem,de azóta semmi. A terhességi teszt is negatív.


Akiknél hasonló tünetek voltak,mi lett a vége? Lett baba vagy valami bezavarhatott a ciklusban?



2022. okt. 4. 14:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es: köszi!!! :)

10-es: igen,csak egyfajtát. X epil teszt van itthon,a kék fajta. Nem tudom,az mennyire érzékeny,ennyire ezeket nem tanulmányoztam. Tudnál esetleg olyat mondani,ami érzékenyebb és esetleg a nagyon korait is kimutatja? :)

2022. okt. 4. 18:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Facelle tesztet és Predictor Earlyt szokták tanácsolni, azok érzékenyebbek.
2022. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,holnap be is szerzem! :)
2022. okt. 4. 19:56
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát a mai tetszem is negatív :( nem tudom,mi lehet,várok türelmesen!
2022. okt. 7. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!