Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján fennáll a terhess...

Ezek alapján fennáll a terhesség lehetősége vagy inkább csak kémiai volt ?

Figyelt kérdés
Nem várt előtt 3 nappal halvány pozitívat teszteltem . Egyértelműen ott volt a második vonal nem kellett keresni . Nem nagyon erősödtek a tesztek ,pedig egyformát használtam. Nem várt után 4 nappal rózsaszínes barnás nyálkás folyásom volt ami másfél napig tartott viszont első nap reggelén nagyon fájt a hasam és fejem is annyira nyilalt órákon keresztül hogy sírtam a fájdalomtól pedig nem vagyok fejfájós.Azóta eltelt 2 nap és ma kíváncsiságból teszteltem és sokkal erősebb pozitív lett mint a nem várt előttiek. Ovu után iszonyatosan érzékeny volt a mellem de mára már azis elmúlt. Ha csak kémiai terhesség lehetett akkor miért lett ma erősebb a tesztem? Ha meg tényleg terhes vagyok akkor miért volt másfél napig tartó rózsaszínes barnás folyás erős hasfájással?

#terhesség #kémia #Rózsaszín barnás folyás
2022. okt. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt erősödik, akkor lehet terhesség. Nekem volt kémiai. Akkor egyre halványabbak lettek a tesztek, majd negatív lett, és akkor vérezni kezdtem. Erős, sokáig tartó vérzésem volt. A kérdés másik részére nem tudok válaszolni.
2022. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekemis volt már májusban egy kémiaim és annál nekem sem erősödtek a tesztek majd a nem várt napján megjött és útánna kezdtek halványabbak lenni.
2022. okt. 7. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy terhes vagy, mert nekem mikor kémia lett

Akkor 7 napot késett nagyon halvány lett a teszt majd erős fejfájás, kibírhatatlan görcs és erős vérzés lett a vége.

Mivel neked kicsi vérzés volt illetve erős a teszted valószínű megmaradhatott,

De azért tesztelj majd újra pár nap múlva illetve menj orvoshoz, a vérzés lehet progi hiány miatt, amit könnyen helyre hoznak gyógyszerrel.

2022. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Most hasonló helyzetben vagyok mint a kérdés kiírásakor te.
2023. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed ,sajnod akkor nem voltam terhes
2023. jún. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!