Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan milyen dátumtól...

Pontosan milyen dátumtól számoljuk a magzat korát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ciki a kérdés , felnőtt nő létemre tudnom kéne, de nem értem. Úgy tudom az utolsó menzesz első napjától. Az nekem szeptember 11 volt. Letöltöttem a PregHello applikációt és ott 6+3-at ír, amit nem értek, hisz nem annyi idő telt el az első nap óta.

A legszebb az egészben, hogy van már egy kislányom , de nála ilyen kérdés nem merült fel, mivel a pozitív teszt masnapjan covidos lettem és 11 hetes volt, mire el tudtam menni nőgyógyászhoz.

A másik kérdésem az lenne, hogy most mikor lenne érdemes orvoshoz menni, hogy biztosan legyen szivhang? Teljesen bugyutának érzem magam.

Illetve a vedononek említsem, hogy valószínűleg úton a kistesó (pont ma megyünk hozzá) , vagy varjak vele, amíg papír lesz róla?


Köszönöm a válaszokat, és bocsi ha nagyon fárasztalak



2022. okt. 12. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok az élő terhességhez, a kémia terhesség részvétem. Kémia elég gyakori ezen a weboldalon így olvasás után
2023. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!