Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét csütörtökön hosszú...

Múlthét csütörtökön hosszú idő után végre pozitívat teszteltem De valami szerintem nincs rendben vagy ez teljesen normális? Többi lent

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 16:28
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Reggel megint vereztem egy kicsit Ahh már nem tudom mi lehet 😞
2023. febr. 8. 07:55
 22/48 anonim ***** válasza:

Szia

Nemakarlak megijeszteni de nàlam a méhenkívüli terhesség volt így

Vérezgetések,néha rozsaszín hol barna folyàs 5-6héttöl màr görcsök is és akor mentem orvoshoz ahol kiderült hogy a petevezetöben van

Operàlni kelett

3méhenkívüli terhességemböl kétszer kelett müteni mert késöbb vettük észre és nölt

Egyszer pedig màr idöben észrevettük 5hetesen kb így sikerült elkerülni a mütétet

De drukkolok hogy neked jo kimenetele legyen

2023. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Azta nagyon sajnálom hogy így alakult nálad.

Nem tudom de már aggódom hogy nyilván valami nincs rendben de nem tudom hogy mi tevő legyek a gyógyszert szedem amit a doki irt.

Esetleg arra gondolok meg hogy nem e lehet nálam genetika ez mert anyukám is mensizett mikor velem volt terhes 9 hónapig és a húgom is .

Vagy lehet kémiai de mondjuk mensihez elég kevés és semmi fájdalmam nincs.

2023. febr. 8. 08:10
 24/48 anonim ***** válasza:

Köszi

Szerintem nézess hcg t vérböl 2-3nap eltéréssel ùgy látni fogod hogy rendben van e

De lehet persze genetika is ahogy írod

Remélem minden rendben lesz

2023. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Azt hogyan lehet kérni sztk-ba lehetséges úgy hogy nem doki irányít oda?
2023. febr. 8. 08:17
 26/48 anonim ***** válasza:
Sehogy. Magánlabor. Pár ezer ft, kb mint egy drágább terhes teszt.
2023. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm megnézem hol van rá lehetőség nálunk

Hcg tesztet csináltam reggel ugyanúgy pozitív lett de viszont meg kicsit verzek

Nem értem szerintem lassan beleőrülok ebbe a helyzetbe.

Fogalmam sincsen mi lehet a háttérben 😞

2023. febr. 8. 09:13
 28/48 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem el fogsz vetélni. Ez nagyon nem normális sajnos. Menstruáció pedig nincs terhesség alatt, csak abnormális vérzés.
2023. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Én is verzek vagyis rózsaszín pecsét kaptam cyclogest kúpot és azért néha jön még 1 hete használom pont most várok a dokinál kontroll miatt
2023. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni. Ha stresszelsz csak ronthatsz a helyzeten. Bízz benne , hogy minden rendben lesz és, ha beszélgetni szeretnél írj rám privátban, hátha segít, hogy eltereled a figyelmed.
2023. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!