Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét csütörtökön hosszú...

Múlthét csütörtökön hosszú idő után végre pozitívat teszteltem De valami szerintem nincs rendben vagy ez teljesen normális? Többi lent

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 16:28
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne 🤞🏼🙏

Köszönöm hogy írtál ❤️

2023. febr. 7. 16:58
 12/48 anonim ***** válasza:
81%
Nincs mit.4 vetélésem volt.Azért írtam hogy vagy- vagy.Tényleg ne agyalj rajta.Nem egyszerű,de meg kell próbálni.A lényeg,hogy nem rajtad mulik.Minden jót.🤞😊
2023. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen mégegyszer bízom a legjobbakban 🤞🏼🙏❤️
2023. febr. 7. 17:03
 14/48 anonim ***** válasza:
64%
Azért a vérezgetés nem a legbíztatóbb már így az elején. Könnyen lehet, hogy hamar meg fog szakadni, mert nem lenne egészséges. Nyilván a progeszteron csak akkor segít, ha az a baj. Ha nem, akkor ígyis úgyis elmegy. Valószínűleg annyira beteg lenne, hogy megszakad a fejlődési folyamat. Inkább most egy korai vetélés, mint huszonvalahány hetesen egy megindított szülés. Az nagyobb traumát okoz. Így meg kb mintha megjönne. Ilyen korán ezért nem szoktak orvoshoz sem menni. Ő sem tud mit csinálni.
2023. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm hogy írtál

De bízom benne hogy mégis velünk akar maradni és minden rendben lesz 🤞🏼🙏

2023. febr. 7. 20:40
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél semmi vérzés nem volt,mégis elhalt 8 hetesen.

Második terhességemnél 6. héten barnázás,12. héten vérzés. Ő most volt 2 éves,egészséges kisfiú 😀

Pihenj sokat,nekem a dokim anno azt mondta,hogy az ágytól max a kanapéig sétálhatok,meg a fürdőbe. Semmi több. Ha elmúlt a vérzés,még egy hetet kellett várnom,utána szabadott többet mozognom.

Fel a fejjel,szurkolok!

2023. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Szia

Sajnálom hogy az első terhességed úgy alakult 😞

De örülök hogy a második sikeres volt ❤️

jó ezt olvasni remelem nekunk is szerencsénk lesz és minden rendben lesz majd 🤞🏼🙏❤️

Köszönöm a biztatást😘

2023. febr. 7. 22:36
 18/48 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál én az első hónapban nem is tudtam, hogy terhes vagyok mert ugyanúgy menstruáltam. Semmi baja nem lett, egészséges baba volt mostmár egészséges kisiskolás.

Ne idegeskedj semmi gond nem lesz, nyugalom és sok sok pihi.

2023. febr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
*az első 2 hónapban
2023. febr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál remelem nálam is csak ez lesz 🤞🏼
2023. febr. 8. 07:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!