Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét csütörtökön hosszú...

Múlthét csütörtökön hosszú idő után végre pozitívat teszteltem De valami szerintem nincs rendben vagy ez teljesen normális? Többi lent

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 16:28
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat nagyon kedves tőletek ❤️

Valószínű hogy tényleg elvetéltem😢

Most nemrég sok ver jött és nagyon piros volt mondhatni ilyen bordó volt.

Nagyon bánt annyira szerettük volna 😢😢

2023. febr. 8. 11:30
 32/48 A kérdező kommentje:
Nagyon * 😢
2023. febr. 8. 11:31
 33/48 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos hiába pontoztak le a többiek, ez várható volt. A vérzés sose normális. Tök mindegy, hogy elején, közepén vagy a végén jársz a terhességednek. Nagyon sajnálom. Legközelebb sikerülni fog! Valószínűleg nagyon beteg lett volna, ha megszületik. Tudom, hogy sovány vígasz, de jobb ez így nektek és neki is.
2023. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod remelem tényleg egyszer nekünk is sikerülni fog és szülők lehetünk mi is 🙏🤞🏼😢
2023. febr. 8. 11:39
 35/48 anonim ***** válasza:
55%
28-as, én is lepontoztalak. Abban igazad van, hogy a vérzés nem normális dolog terhesség alatt, de nem is kell rögtön vetélésre gondolni. Nekem az előző terhességben vetélés lett a vége. Most viszont a pozitív teszt után pár nappal elkezdtem vérezni, be is rohantam a kórházba remegő lábakkal, hogy megint megtörténik… megvizsgáltak, már láttak petezsákot (mint kiderült, picit előbb fogant), felírtak progeszteront is. A következő nagyobb vérzésnél már a hematómát is kiszúrták. A 15. hétig szinte folyamatosan vérezgettem. Most a 20. héten vagyunk.
2023. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál

Azóta sajnos kijött valami szövet szerű kicsit véres darab is bocsi hogy így írom de nem tudom mi a helyes megfelelője nem tudom másképp megfogalmazni.

Nagyon csalódott vagyok szerintem most már biztosan tényleg elment ❤️

2023. febr. 8. 16:38
 37/48 A kérdező kommentje:
*😢😢
2023. febr. 8. 16:39
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
35, oké, de csak vetélés történt a kérdezőnél. Tehát igazam lett. Bár ne lett volna. De ha te jobban érzed magadat attól, hogy lepontozol, váljon egészségedre. Sokszor bajra hívja fel a figyelmet, úgy kb 10 esetből 9x egyébként. A vérzés abnormális terhesség alatt, nem egészséges.
2023. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
75%

28/38-as: Nem azért pontoztak le, amit mondtál, hanem ahogyan mondtad. Kijelentetted, hogy márpedig el fog vetélni mindenképpen. Igaz, hogy a vérzés sosem jó jel és az esetek többségében inkább rossz hír, mint jó, de normális stílusban is meg lehet mondani, főleg egy ilyen nehéz helyzetben, mikor a kérdező amúgy is teljesen kivan. Az meg, hogy most idejössz és még ki is emeled, hogy igazad lett és tényleg az történt, ami történt meg egyenesen undorító.

Kedves kérdező, nagyon sajnálom, hogy ez történt. Nagyon szurkolok, hogy nemsokára jó híreket közölhess!

2023. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves tőletek ❤️
2023. febr. 8. 18:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!