Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap együttlét vagy...

Hány hónap együttlét vagy járás után döntöttetek úgy, hogy babát vállaltok?

Figyelt kérdés
Azért a kérdés,mert én április óta vagyok együtt a párommal.De Én már nagyon szeretnék babát.Nekem már volt egy vetélésem tavaly májusban, de akkor még az előző pasimmal voltam.Szóval mit gondoltok korai lenne a dolog?
2010. okt. 5. 13:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

5 és fél év együtt járás, ebből közel egy év házasság után.

közeleg a 6. évfordulónk és jövő tavaszra várjuk a babánkat :)

2010. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%
Te minden pasidnak, akibe szerelmes vagy ( vagy csak fellángolsz ) gyereket akarsz szülni??? Mi lenne most, ha az a szegény baba, aki elment most meglenne?
2010. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az ismeretségi körömben sok ilyen kapcsolat van ahol hamar jött a baba. Nem is lett tartós a házasság/kapcsolat. Persze vannak kivételek. Én várnék. Főleg ugy hogy a pasidnak nem is ismerjük a véleményét. Ő is emlegeti? vagy csak TE akarod?
2010. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Az első napon tudtuk már, hogy ez végleges. 1 és egy negyed éve voltunk együtt, amikor összeházasodtunk, arra rá egy évre estem teherbe, így akartuk, mert szerettünk volna még egy kicsit kettesben lenni. DE arról, hogy gyereket akarunk, már az első hetekben beszéltünk. Most 3 és fél éve vagyunk együtt, a kislányunk 4 hónapos.
2010. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ.Úgy érzem,hogy nem a hónpok száma számít!

A 17.11-es válaszolónak üzennék:Fogalmad sincs az előző kapcsolatom körülményeiről akkor miért ítélkezel ilyen negítívan.16 éves korom óta voltam a párommal most vagyok 28 és tavaly lettem terhes tőle.Akkor mindketten akartuk a babát,de nem maradt meg.Talán ez is az oka amiért nem maradtunk együtt.És hidd el egyedül is képes lettem volna felnevelni a gyereket mégha az az ideális ha az apukája is velünk él!Nem hiszem, hogy kevesebb lett volna a gyermekem!Én is csonka családba nőttem fel és mégsem lett belőlem csavargó,bandita vagy valami link csaj.

2010. okt. 6. 13:47
 16/30 anonim ***** válasza:

Nekünk a 2. évfordulónkon 1 hónapos volt már a kisfiúnk.

4 éve vagyunk együtt, a fiam most lesz 27 hónapos.

Így tervezetük és így is lett.:)

Most dolgozunk a tesón!:)

2010. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2004 augusztusában ismerkedtünk meg munkahelyen majd decemberben összejöttünk márciusban már megbeszéltük, hogy babázunk sajnos nem sikerült teherbe esnem 4 évig de mára már van egy közös kisfiunk aki 14 hónapos és tervezzük a következőt!

Nekünk anno azt mondták, hogy nem fog sokáig tartani a kapcsolatunk ehhez képest akik ezt mondták már mind szétmentek Mi pedig Jóban-rosszban egészségben-betegségben gazdagságban-szegénységben és reméljük míg a halál el nem választ..................


Nem az számít ki mit mond, hanem az Ti mit éreztek!!!!!!!!!!

2010. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A barátnő első perctől védekezés nélkül volt együtt a párjával. Fél éve jártak amikor is becsúszott a baba, s azóta már 2 hónapos a kislánya s nagyon jól megvannak.

Mi a párommal 2 év 2-3 hó elteltével próbálkoztunk egyszer a babán. Úgy voltunk vele, hogy jövőre esküvő, s aztán baba. De nagyon vágytam babára, így annyit mondott a párom, mivel ő is szeretne, próbáljuk meg, s elsőre összejött. Most vagyok a 24. hétben, s nem bántam meg. Persze a pszichológia 1 év együttélést ír, s ha jó ezután is a kapcsolat jöhet a baba. De erre így nem lehet alapozni. Az én kapcsolatom pl nem valami stabil a párommal, de így se bántam meg a babát, mert már én is 27 leszek pár hónap múlva, s nem akartam lemaradni a babáról. Ismerem magam, nehezen barátkozok, s nem nagyon érdeklem a pasikat. Így belevágtam. Páromat amúgy gyerekkorom óta ismerem, s az összeköltözésünk után egy évig jó volt a kapcsolatunk. Most se lenne gond, ha nem apóssal élnénk. Mindig végette indult ki a vita, s van, hogy egymáshoz vágjuk, hogy jobb lett volna, ha lenne munkám, s nem hallgatok rá, hogy meg tudta oldani az elköltözésünket az apjától, s diplomám kiváltásával foglalkozzak, aztán munka. Pedig akkor lett volna, most meg nem kellettem sehová, s baba mellett döntöttünk. Van, hogy mondja, ha após miatt kis vitába keveredünk, ha nem lenne gyerek, s lenne munkám, jobb lenne külön. De aztán mindig megölel megcsókol, s ha lenyugszik, minden okés köztünk, mintha semmi gond nem lett volna. S a babát mindketten nagyon várjuk, hogy megszülessen.

Én sose voltam ilyen, mindig arról álmodoztam, annak szülők gyereket, aki megérdemli, normális család, s szüleimtől, pasim szüleitől külön, de ha mindig a tőkéletesre vársz, akkor elszalasztod. Én volt már úgy nem bírtam haza akartam menni, nekem szüleim ezt hajtogatták, mert látták munkahelyükön sok egyedülálló nő van, akik addig addig válogattak, hogy mindenről lecsúsztak. Se pasi, se gyerek, s 30-50 évesen egyedül. Ezt pl én nem szerettem volna. S ha úgy érzed képes vagy arra, hogy felnevelj vagy egyedül vagy pároddal gyereket, szerintem vágj bele, de azért jól gondolt át, azt szeretnéd-e.

2010. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még lehet, hogy várok még egy pár hónapot, lehet hogy akár fél évet is.Egyébként a párom már 41 éves én meg 28 leszek.Tegnap beszélgettünk és mondta hogy ne szedjem a fogigátlót.De én még szedem egy jódarabig, mert az én érzéseimben biztos vagyok, de az övé még kétséges számomra.És az úgy lenne teljes ha ő is szeretné tiszta szívből nem csak azért menne bele mert én szeretném.
2010. okt. 7. 14:24
 20/30 anonim ***** válasza:

8 és félév után modtuk azt hogy jöhet a baba.

7 hetes

2010. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!