Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 8 dpo-n. Van még...

Ma vagyok 8 dpo-n. Van még valaki ezekben a napokban? Osszuk meg egymással a tapasztalatokat és izguljunk együtt :)

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 20:11
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
10-es, nekem is volt enyhe mell érzékenység de nagyon rövid ideig. Néha érzek hasgörcsölést. A mai már olyasmi volt mint amikor meg fog jönni, de az a furcsa, hogy nekem mindig csak 1-2 nappal a menszesz előtt jelentkezik ez, viszont most még van addig bő 1 hét (Április 6.ra nem várom)
2023. márc. 30. 22:58
 12/58 anonim ***** válasza:

10 vagyok

Ma pozitív lett a tesztem 🤞🏽

2023. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
10-es! Gratulálok! :) Milyen tesztet használtál ? :)
2023. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!🥰

Facelle tesztet használtam. Időn belül kijött a 2. Rózsaszín szín. Mostmár csak erősödni kell neki. 2 nap múlva akarok újra ránézni.

2023. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

10es

Gratulálok:) Azóta teszteltél újból, hogy erősödött e?


Nekem tegnap kellett volna megjönnie, de még ma este sincs semmi jele, még az a hasfájas sem ami 1-2 nappal előtte szokott jelentkezni.

Tegnap reggeli teszt is full negatív volt. Annyit teszteltem már, predictor earlyvel is 3 nappal a nem várt előtt meg most a nem várt napjának reggelén is, és mind negatív (egyébként ma vagyok 15 dpo-n),

hogy úgy vagyok vele, várok egy hetet, és ha addig nem jön meg, akkor tesztelek megint.

Valaki tapasztalt ilyesmit?

2023. ápr. 7. 19:27
 16/58 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen!

Igen, teszteltem. Szépen erősödik, szóval kezdek megnyugodni. Már csak az orvosig lesz hosszú az idő. :D


[link]


Neked pedig hátha csak később fogant meg, azért nem mutatja. Míg nem jön meg lehet kicsit hinni. 🤞🏽

2023. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

10es szép erős tesztek :)

Hányadik hónapban sikerült?


Nekem pontosan megjött, de új ciklus új esélyek. :) (5-ös voltam)

2023. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:

2. Próbálkozós hónapban sikerült. Nagyon szerencsésnek mondhatom magunkat. 🙏🏼

Szurkolok a következő ciklusra!

2023. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os válaszoló! Hanyadik dpo-n készültek ezek a szép erős tesztek? És hogy érzed magad? :)
2023. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, akkor a felső 10. Dpo, középső 11. Dpo, alsó 12. Dpo

Köszönöm a kérdésed, nagyon hányós időszakban vagyok a 6. Héttől. Szorulás, puffadás. Most tényleg terhességnek élem meg. Előző terhességem ehhez képest álom volt.

Remélem azóta születtek pozitív tesztek.🌷

2023. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!