Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 8 dpo-n. Van még...

Ma vagyok 8 dpo-n. Van még valaki ezekben a napokban? Osszuk meg egymással a tapasztalatokat és izguljunk együtt :)

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 20:11
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

20as, reméljük nem tart sokáig a hányós időszak.

Nekem múlt hónapban végül mensi lett, most az új hónapban ma vagyok 5 dpo-n.

De a múlt hónapban ez a 2 hetes várakozós időszak életem leghosszabb időszaka volt. Folyton az internetet bújtam, és elpazaroltam egy csomó tesztet. Most inkább nem feszülök rá ennyire. Majd ha nem jön meg (május 10re nem várom), akkor tesztelek, addig nem.

2023. ápr. 30. 16:19
 22/58 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én ma vagyok kb. a 8. dpo-n 🤞múlt hónapban én is sok tesztet csináltam.. ráadásul a vérzésem is nagyon enyhe volt az eddigiekhez képest.. de nem adjuk fel, bár költözés előtt állunk. 9 hónapja próbálkozunk.

Nekem enyhe mensi szerű fájdalmam van néha, meg ma éreztem bal oldalt szurkálást (ott volt a peteérés). Drukkolok neked 😊

2023. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ma vagyok 7 dpo-n, nagyon izgulok, szintén 9. próbálkozós hónap. 22-es, szorítsunk, hátha! 😄
2023. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 23-as! Szorítok Neked is 😁😊🤞
2023. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én ma vagyok a 8 dpon, kb tegnap óta görcsölök. De ma rendesen olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön, krémszerű folyás van csak. Pedig még elvileg van ugye 6-8napom. Szerintetek? :D vagy csak pms? Ilyen eddig nem volt...

Peteérésem tuti a teszt szerint.


Izgi egy időszak ❤

Drukkolok mindenkinek én is! :)


P.

2023. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Ó, akkor mi pont egyszerre nem várjuk kb! Szintén ma 8. Dpo, ugyan ezek a tünetek. Hajrá! 😄

23-as voltam.

2023. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:

Mindenkinek sok sikert 🤰🥰


Nézegettem amúgy youtubeon videókat a 2 hetes várakozás témában, ahol megosztották, hogy hanyadik dpo-n épp mit éreztek (vagy épp mit nem), és volt olyan is ahol összehasonlított egy olyan hónapot amikor nem esett teherbe, egy olyan hónappal amikor igen, és az volt benne az érdekes, hogy több terhességi jelet tapasztalt a sikertelen hónapban.

Na én pont ezt tapasztaltam, múlt hónapban annyira ráfeszültem, hogy minden létező jelet éreztem magamon, közben meg nem is voltam várandós 🤷‍♀️😄 most próbálok nem figyelni nagyon erre, és nem is érzek annyi mindent. De persze mégcsak 7 dpo-n vagyok ma, úgyhogy még nem fog kb egy hétig kiderülni.

Mi csak a 2. próbálkozós hónapban vagyunk, úgyhogy még semmi sincs veszve.

2023. máj. 2. 20:52
 28/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 22-es vagyok. 11.dpo, ma reggel ilyen lett a tesztem:


[link]


Ti is látjátok? 🫣 Éjjel többször megébredtem, hogy hányingerem van.. tudom, hogy még bármi lehet..


Nálatok mi újság?

2023. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

28as nekem ez egy pozinak látszik :) ❤


Hát nekem ma kb felgyullad a testem, igaz nem mértem hőt, még csak LH teszteltem, kb 2 naponta és a peteérés környékén napi 2x :) akkor el is csíptük a napokat..nem élem bele magam, mert már volt nekem is, hogy na tuti most vagyok terhes és mégsem.


Mikor teszteltek? 🥰😊



P.

2023. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Köszönöm P.! 😊 bizakodom nagyon.. tuti csinálok egyet holnap reggel is 😊 remélem erősödni fog 🤞nekem mensi szerű enyhe fájdalom van, derékfájás, álmosság.. majd meglátjuk 😊
2023. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!