Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 8 dpo-n. Van még...

Ma vagyok 8 dpo-n. Van még valaki ezekben a napokban? Osszuk meg egymással a tapasztalatokat és izguljunk együtt :)

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 20:11
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Izgulok, majd mutasd meg a reggelit is 😊🥰

Holnap után lehet csinálok én is már :)


P.

2023. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

28as, én is látom azt a második csíkot. Kíváncsian várjuk a holnap reggeli tesztet is ☺


P., drukkolok neked is ☺


Viki

2023. máj. 3. 19:59
 33/58 anonim ***** válasza:

Nálatok van hír? :)


Nálam eddig a 11., 12. Dpo negatív teszt.


Még sosem teszteltem ilyen korán, csak láttam másoknál, hogy ilyenkor már kimutatja. :)


Na mindegy, azért remélem semelyikőnknek nem jön meg! :)

2023. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 28-as voltam.. 31. ciklusnapon, ma megjött.. utána negatívak voltak a tesztek :(
2023. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nekem ma reggel lett egy szép pozitív Predictor earlyvel, és most este digitális Clear Blue is plusz jel, és 1-2 hete történt meg a fogamzás 🥰

Egyébként ma vagyok 12 dpo, és 3 nap mulva kellett volna megjönnie.


Remélem ti is hamarosan pozitívat teszteltek, szorítok mindenkinek 🥰

2023. máj. 7. 18:54
 36/58 A kérdező kommentje:

28as,sajnálom 🥺 lehet hogy kémia terhességed volt.

Kitartást, és sok sikert a következő hónapra.

Új hónap, új remények 🥰

2023. máj. 7. 18:57
 37/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom 28 as, remélem minél hamarabb babád lesz ❤


Kérdező, gratulálok szívből 🥰


Én 12.dpon is negatívat teszteltem, most már csak akkor tesztelek, ha késik. Fixen 28 napos ciklusaim voltak, de mióta próbálkozunk, párszor volt hogy 3-5 napot késett. Holnap lenne a ciklus 28.napja és a 14.dpo :D nem akarok negatívat látni... :) de majd csak egyszer jön Hozzánk is :) ❤ ha nem most, akkor egyszer biztosan :)

Jelentkezek még :)

2023. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

37es, köszönöm szépen 🥰

Múlt hónapban én is túl hamar és túl sokat teszteltem, és csak a negatív volt.

Ebben a hónapban csak most teszteltem először.

De minden új hónap új reményeket ad, biztos vagyok benne, hogy nektek is össze fog jönni.

Ha adhatok egy tanácsot, mert szerintem nálam is ez vált be, hogy ne görcsölj rá, főleg a 2 hét várakozós időszakban, mert én például múlt hónapban úgy rágörcsöltem, hogy minden rezdülésemet tünetnek vettem. Ebben a hónapban már próbáltam mem koncentrálni rá, és egyébként a válakozási időszak is sokkal gyorsabban el telt. 😊

2023. máj. 7. 23:02
 39/58 anonim ***** válasza:

Hát nekem még nem jött meg mindig.

16.dpon vagyok, reggel csináltam egy tesztet.

Hát talán csak én látok valamit rajta, ha egyáltalán az az és nem a tesztcsík üt át :D képen nem is látszik szóval betudom negatívnak egyelőre. :)


Ti hogy vagytok? ❤



P.

2023. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!

Én is beszállok, ha nem bánjátok!

Nekünk ez a 6 próbálkozós ciklusunk, ez az első ciklus amikor elkezdtem inni inofolicot endokrinológus ajánlására. Ma vagyok az 5. vagy a 6.dpon,az LH tesztem nem volt teljesen egyértelmű múlthéten.

Veletek miújsag? Melyik napon vagytok? Hogy érzitek magatokat? :)

2023. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!