Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 8 dpo-n. Van még...

Ma vagyok 8 dpo-n. Van még valaki ezekben a napokban? Osszuk meg egymással a tapasztalatokat és izguljunk együtt :)

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 20:11
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egy szar teszt azt 2ezer dbja
2023. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Ha idoben van rendeltetesszeruen hasznalva akkor nem szar. En pl ido elott is hasznaltam joval, es valoszinuleg el is aztattam. A kep alapjan elaztattad te is.
2023. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ha sok van a nemvártig akkor bármi lehet belőle egyébként. 52-es voltam
2023. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ki hogy van?


P. vagyok, májusban nem lett baba, de novemberben igen. Sajnos nem maradt velünk...

Akkor a tüneteim ugyanezek voltak, mellfeszülés mondjuk előbb kezdődött kb 20. ciklusnapon (28napos esetén). Nem voltam ráfeszülve a dologra és csak az tűnt fel, hogy görcsölök, görcsölök, majd elmúlt a görcs és hirtelen eszembejutott, hogy hoppá... elmúlt a görcsölés és mensi sehol.


Lassan beállok a próbálkozók sorába :)

márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnálom, hogy nem maradt veletek a baba. Kívánom hogy sikerüljön. :)

Én májusban tudtam meg hogy terhes vagyok de nekünk sem matadt meg. Utána egy darabig nem próbálkoztunk, most ebben a hónapban kezdtük újra a próbálkozást. 3DPO-n vagyok ma, még semmi kézzelfoghatót nem érzek de ez nem meglepő.

márc. 21. 19:59
 56/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én az 52-es voltam, lassan 2 hónapos a kislányom☺️
márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

56os, de szuper, gratulálok 😊

Nekem is 2 hónapos lenne, de nem maradt meg sajnos, 10 hétig voltam várandós.

Azóta ez az első próbálkozós hónapunk, és gyanus hogy egyből sikerült.

Májusban is irogattam magamnak, hogy melyik nap milyen tüneteim voltak, és most is konkrétan ugyanazokat érzem.

7 dpo-n vagyok, és eddig volt fáradság, sok mosdóba járás, puffadtság, alhasi szúrkáló enyhe fájdalom, és ahogy most írok épp, a bal cicim is kicsit fájdogál. Próbálom nem beképzelni magamnak és remélem hogy nem csak az agyam "okozza" ezeket a tüneteket :) 11 dpo-n tervezek tesztelni, 3 nappal a nem várt előtt, mert májusban is pont így csináltam és már akkor nagyon szép pozitív volt a teszt, sőt a digitális Clearblue is +os volt 1-2 héttel.

márc. 25. 15:11
 58/58 A kérdező kommentje:

Egy másik érdekes dolog, amit ezelőtt soha nem tapasztaltam:

Az ovulációs teszt mindig max 2-3 nappal ovu után még halványan mutat valamit, de aztán teljesen el szokott tűnni a második csík. Most viszont már 7 nappal ovu után még mindig mutat második csíkot. Nem túl erős, de szabad szemmel teljesen jól látható, nem kell "keresgélni" sem. Fogalmam sincs hogy ez mitől lehet. Terhességi tesztet még túl korai lenne csinálni.

márc. 25. 15:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!