Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi idő után esélyes, hogy...

Ennyi idő után esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

21 napja késik a menstruációm, egy héttel ezelőtt csináltam egy terhességi tesztet, mely negatív lett. Egy, kettő, talán három nap késéssel mindig megjött a menstruációm.

A menstruációm késéséhez lehet köze egy utazásnak vagy rossz lelki állapotnak?



2023. ápr. 19. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tévedett a teszt, akkor nem vagy terhes. Már régen mutatnia kellene 14 nap késésnél. Sok dolog befolyásolhatja a menstruációt, lehet, hogy más miatt késik.
2023. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem jön meg heti 1 tesztet csinálhatsz.

Mert ha késik akkor az ovud is később volt, így ha volt szex védekezés nélkül, terhes is lehetsz.

Egy isminek 3 hónapig nem jött meg, dokihoz ment, mondta a doki terhesség nincs várjon majd meg jön, rá 3 hónapra vissza ment, hogy még most sem jött meg, na akkor már terhes volt.

2023. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha több teszt is negativ, akkor nem valószínű.
2023. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy.Azt a teszt már mutatná.Mikor ovuláltál azt tudod?
2023. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is simán késett 2-3 hetet stresszes időszakok miatt, ha terhes lennél már mutatnia kéne. De remélem mégis baba van a dologban!
2023. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén én remélem, hogy nem. Éppen érettségi előtt állok, s hátravan még egy évem.
2023. ápr. 22. 05:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Naptár szerint március 11-17-ig volt termény időszakom, 16-án volt az ovulációm. Egyedül 11-én szexeltünk védekezéssel ebben az időszakban.
2023. ápr. 22. 05:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel k~sik akkor biztos nem volt ovud, lehet egy@ltalán nem volt, nagy eséllyel nem vagy terhes csak kimarad egy hónap
2023. ápr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Végül újra megjött a menstruációm. Valóban kimaradt csak egy hónap a stresszes időszak miatt.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. ápr. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!