Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt lettél...

Mennyi idő alatt lettél terhes rendszeres ciklus és ovuláció mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez a kérdés, azokhoz szól, akiknek rendszeres az ovulációjuk és ciklusuk. Tsh jó.

Nekem 4. hónapja nem sikerül. Gondoltam, hogy a nyáron elmegyek egy részletes hormon vizsgálatra, párom sperma vizsgálatra.

Mivel volt korábban méhgyulladásom felszálló hüvely gyulladás miatt sajnos.. ezért gondoltam, hogy esetleg elmennék petevezeték vizsgálatra, de azt csak szeptember környékén gondoltam, ha addig nem sikerül.

Tudom, hogy 1 év után javasolják, de mivel nekem volt a háttérben régen méhgyulladásom, ezért gyanakodok petevezeték elzáródásra és örülnék, ha ezt kizárhatnám, bár tartok a vizsgálattól.



2023. máj. 24. 08:53
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Nagyon jó volt olvasni őket. Próbálok most elkezdeni aviva tornázni, mert elvileg petevezeték nyitásra is jó, bár szerintem ez csoda lenne, de hátha jelentene valamit...:)

Bár lehet nincsenek elzáródva, de amíg nem megyek el a vizsgálatra, addig pár hónapig tornázok.

Hát én úgy gondoltam, majd csak szeptemberben mennék el, addig még azért sok hónap van, ha esetleg addig nem sikerülne, de majd kikérem az orvos tanácsát...mert nagyon megnyugtatna a tudat, hogy a korábbi méhgyulladásom nem okozott elzáródást, mert mindenhol azt írják okoz.

2023. máj. 24. 20:46
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Második hónapban sikerült.
2023. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1 év, fogamzásgátló abba hagyása után, akkor rendszertelen ciklusnál, most 3 év.28-30 napos ciklusra. Remélem velünk is marad.
2023. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

28-31 naposak a ciklusaim

Normális ovuláció alatt mit értesz? Minden hónap ugyanazon a napján történik meg az ovuláció vagy hogy minden hónapban van e ovuláció? Én a 18-21 ciklusnapokon ovuláltam szóval ez sem tűpontos. 3.hónapban sikerült teherbe esnem.Sosem szedtem fogamzásgátlót, nem iszom nem dohányzom, szintén párom is " egészséges" életet él.Mert sokszor ez is befolyásoló tényező. Ovulációkor próbálkoztok?

2023. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%
25 éves vagyok, a párom 24... A 2.hónapban sikerült :)
2023. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Nem dohányzunk, nem iszunk soha.

Mindennap szoktunk sétálni vagy biciklizni. Van közös hobbink is a zenélés. :)

Én szoktam főzni rá, egészségesen étkezünk.

Normális testsúlyunk van.

Szinte mindig 28 napos a ciklusom és igen mindig ugyanakkor van az ovum. Lh teszt alapján tudom mikor van.

Egyébként telefonos alkalmazásom mindig akkora számolja ki a menszeszem meg az ovum, amikor tényleg van.

2023. máj. 26. 22:48
 27/39 anonim ***** válasza:
75%
Én egy kibszott selejt vagyok. Viszonylag kiszámítható a ciklusom, csak nekem egy szar. Nektek legyen szerencsétek. Nekem úgysem lesz. Holnap lesz a kibszott 33. szülinapom. Berúgtam. Leszarom. A krva életbe már! Nem sikerül, bzdmeg! Egy selejt szr vagyok. Lelépek a vonat elé inkább.
2023. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah, Sz voltam. Szandi. Szandi, a selejt.
2023. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Segítsen valaki! Kérem! Nem értem. Komolyan, megeszek mindent, nagyon elkeseredett vagyok.
2023. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne Haragudjatok! Inkább nem offolok bele. Boldog szülinapot nekem! Szarok rá! Sok sikert kívánok mindenkinek! Ne haragudjatok! Sok hónapja várom hiába. Tényleg bocsi. A részeg én, az hülye. Csak nagyon szomorú vagyok
2023. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!