Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt lettél...

Mennyi idő alatt lettél terhes rendszeres ciklus és ovuláció mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez a kérdés, azokhoz szól, akiknek rendszeres az ovulációjuk és ciklusuk. Tsh jó.

Nekem 4. hónapja nem sikerül. Gondoltam, hogy a nyáron elmegyek egy részletes hormon vizsgálatra, párom sperma vizsgálatra.

Mivel volt korábban méhgyulladásom felszálló hüvely gyulladás miatt sajnos.. ezért gondoltam, hogy esetleg elmennék petevezeték vizsgálatra, de azt csak szeptember környékén gondoltam, ha addig nem sikerül.

Tudom, hogy 1 év után javasolják, de mivel nekem volt a háttérben régen méhgyulladásom, ezért gyanakodok petevezeték elzáródásra és örülnék, ha ezt kizárhatnám, bár tartok a vizsgálattól.



2023. máj. 24. 08:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, Szandi, holnapra kialszod. Szerintem mind éreztünk már így. Én mondjuk nem szoktam berúgni, mert utálok rosszul lenni😁

Amíg hónapokban mérhető, még nincs baj. Én múlt hónapban vetéltem és már csak hónapjaim vannak rá, mert már jó régen volt a 33.szülinapom😕 De nem adtam fel, te se tedd!

Boldog szülinapot!🎂

Már nem tudom, hányas voltam.

2023. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam. Csak Annyira... Nem is tudom kölürírni. Már nem is értem

Csak boldogtalan vagyok. És dühös. Pedig kedves vagyok, és mosolygós, és pozitív. Nem értem! Sajnálom!

2023. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Isten éltessen Szandi.

Én nekem tegnap megjött megint.


Úgyhogy így jártam.


Én csak nagyon -nagyon sírtam. Még a buszon is könnybe lábadt a szemem. A negatív tesztes nap mindig ilyen, de másnapra megerősödöm és ez van élem tovább az életem..

2023. máj. 27. 10:43
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jelen! Rendben van a hormonsorom, pajzsmirigyem, nincs pcos/IR. Párom spermaképe is jó. Egyszerűen nem értettük, hogy miért nem sikerül a baba.


Tegnap voltam átjárhatóságin, kiderült, el van záródva a jobb petevezetékem. Teljesen magam alatt vagyok. Most attól tartok, vajon a bal oldalon is előfordul-e, hogy "rendben" megérik a petesejt, és nem csak a jobban, akkor talán van még esély.


Sok sikert nektek! Szurkolok! 🤞🏻 Ne adjátok fel! Ha van megérzésed, hogy lehet valami nincs rendben, szép lassan induljatok el, hosszú idő úgyis mire ide-oda időpontot kaptok.

2023. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

#34es vagyok


Szandi, nem iszom egy éve, de veled eskü ismeretlenül berúgnék, buliznék egyet!! 🍾🍷🍸

NEM VAGY SELEJT, HIDD EL!!

ELJÖN A MI IDŐNK!!! 🙏


Bennem is naponta többször hullámzik a düh, harag, bánat, szomorúság, hit, remény, majd a kör kezdődik elölről.

Azt érzem, ez már NEM RAJTAM MÚLIK.


Sportolok, úgy ahogy egészségesen eszem, nem dohányzom, nem iszom egyáltalán alkoholt, vitaminokat tömöm magamba. Ovu teszt, kineziologus, pszichológus, hőmérőzes (bár ezt abba hagytam), női jóga itthon gyertyát gyújtva, gyógynövényes te, gyertyaállás szex után. Néha azt érzem hogy szánalmas vagyok ezzel a sok szerencsétlenkedésemmel, volt már hogy kirohogtem magam majd atfordult őrületes bömbölésbe az itthoni "relaxációs nyújtásom" (ami kb úgy néz ki mintha egy zsiráf próbálna kecsesen hajlongani, mert úgy aztán rohadtul megnyugszik és biztosan maaajd ettől babásodik).

2023. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Àtérzem lányok:( kitartást!:)))^.^:/
2023. jún. 5. 22:31
 37/39 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült azóta már esetleg a babó? :)

2023. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, Szandi vagyok. Azóta 18 hetes a második kisfiammal. Köszönöm a biztatást, és bocsánat a ventiért. Szorítok mindenek! ❤️
2023. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó! Gratulálok Szandi!😁

#31

2023. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!