Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki ebben a...

Segítene valaki ebben a problémában? Normálisak válaszát kérném lehetőleg.

Figyelt kérdés

A párommal március óta rajta vagyunk a babán.Aztán most erre lett egy gondunk.

A páromnak merevedési zavarai lettek.Minden hónapban előfordult egyszer nála,de aztán helyre jött.Most már ott tartunk,hogy minden héten előjön nála.

Van merevedése,de nem bír elmenni.

A gyerekre nem vagyunk rágörcsölve egyáltalán,és akkor szexelünk amikor jól esik,nem csak "gyerekgyártás céljából".

Én sosem buktam ki azon,hogy nem sikerült a szex hanem türelmes voltam és megértő,mert úgy voltam vele ha kibukok akkor csak rontok a helyzeten ezzel.Tehát ez sem lehet gond.Sőt meg is beszélünk mindent mindig,és ő őszintén megmondaná ha velem lenne gond.

Ti mit mondanátok erre?Mi lehet ez?Mitől lehet?

Lelkieredetű lehet vagy szervi eredetű?


2010. okt. 11. 19:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kapcsolatunk eleje óta van ez.Havonta egyszer tuti elő jön és akkor is volt ez mikor még nem szerettünk volna gyereket.

És ez már egyre rosszabb és rosszabb lesz...

Szerintem sem lelki eredetű.

2010. okt. 11. 23:12
 12/25 anonim ***** válasza:
Szia, igen pici csomó!! Épp tegnap néztem neki, már sajna én is kitudom tapintani, eddig nem tudtam, decemberbe műtik, kb egy húsz perces kisműtét,be se kell feküdnie, aznap otthon lehet, kb öt nap a lábadozási idő! Győrben voltunk urulógusnál! A dokinak mondani kell, hogy találtatok egy csomót a heréjébe és kész, ő már tudni fogja, hogy ez okozza a problémátokat. Nekünk azt mondta a doki, hogy nem nagy viszér, de sajnos csak akkor oldódik meg a gondunk, ha megműti.
2010. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál.

Mi Pest mellett lakunk így mi pestre megyünk.

Egy picike csomót én is érzek benne,amit ha megnyomok egy picit érzékeny neki.

Én most megnyugodtam nagyon,hogy írtál nekem!

Tegnap megbeszéltük,hogy elmegy orvoshoz és láttam nagyon kiült a pánik az arcára.Nagyon megsajnáltam szegényt.

Ő is szeretne gyereket és tudja,hogy ez nélkül nem megy...

2010. okt. 12. 08:33
 14/25 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a párod, doki szerint a műtét rutinműtétnek számít, és nem jár nagy fájdalommal sem utána, stb..én itt egyszer olvastam egy kérdést, azt kérdezte a pasi a gyakorin, hogy hereviszértágulat műtéte volt asszem öt napja és, hogy mikor maszturbálhat:))))hát ha öt nap után már ezen járt az agya akkor szerintem nem tart sokáig a felépülés..a vizsgálat amúgy csak annyiból állt, hogy megfogta a heréit a doki..na jó halkan súgom a prosztatáit is megnézte..ez kellemetlen volt de ki kell bírni!! Hidd el rendbe jönnek ezek a fickók és minden okés lesz:)
2010. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A páromnak most volt vakbélműtéte.

Aztán hasnyálmirigy gyanúval került be,majd epehólyag gyulladásra is gyanú volt mert fájt az egész hasa.

És ugye voltak nagy vizsgálatok mi lehet a gond és akkor volt neki prosztata vizsgálata:)Szegény le volt meredve és ki is volt pirulva.Ráadásul azért mert fiatal doktornő vizsgálta neki:)Tehát most már gondolom én,hogy ha egy férfi vizsgálja meg ha megvizsgálják neki nem lesz annyira kellemetlen neki:)

Remélem én is,hogy rendbe jönnek mind a ketten.Nekünk is jó lesz meg nekik is!:)

Amúgy azt nem tudod,vagy nem mondták neki,hogy ez a spermákra hogy hat ki?

2010. okt. 12. 09:01
 16/25 anonim ***** válasza:
De tudom:( befolyásolhatja doki szerint, meg is csinálták neki, siralmas, a doki a fer14-et vagy a maca vibét ajánlotta, mi a maca vibét vettük, E és C vitamint , jövő hónapban megint mintaleadás és kiderül valamit segítettek-e ezek, vagy véglegesen majd csak a műtét után jön ez is helyre.. annyi minden befolyásolja a spermákat a doki szerint, de nem kell elkeseredni mert van gyógymód:) el is hiszem, hogy amikor dokinő vizsgálta a párodat, elpirult és kellemetlenül érezte magát..de hát sajna ez van...mi nem mentünk sztk-s rendelésre ott nagyon sokat kell várni, szerencsére nagyon olcsó ez a doki magánba így nem bánom ,hogy nála kötöttünk ki. Szegénykéknek azért milyen rossz lehet, pont a férfiasságukkal a gond, én tutujgatom néha a férjemet, bújik , vigaszra vár, de tudod néha mikor csőd van már nem tudok jó képet vágni..legalább is nem tudom meddig:((nincs közös gyerek és nem vagyunk már a huszonévesek..bőven benne vagyunk a harmincba..persze megértem a problémáját és mellette állok, de nehéz,na jó nem rinyálok inkább:) örüljünk, hogy van megoldás:))
2010. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Tudod nálunk dettó ez van.

Már én sem birok jópofákat vágni hozzá mikor nem sikerül a dolog.

Ő is azt várja ,hogy támogassam,amit meg is teszek maximálisan.

Én 26 vagyok a párom 37 és neki sincs gyereke meg nekem sem.

Tegnap már elkeseredésünkben nézegettünk potencia növelő szert is a neten.Mondtam neki,hogy inkább urulógust keresgéljünk mert ennek már nem valami komolyabb oka lehet.

Azt gondoltam,hogy a sperma is siralmas lehet ettől,de remélem helyre áll mindkettőjüknél a dolog.

Ti terveztek babát utánna?

2010. okt. 12. 10:06
 18/25 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nem számít rinyálásnak.Ez elég súlyos probléma ám.

Szinte a szexen múlik minden.

Ha nem sikerül akkor az szerintem önmarcangolás van mind két félnél és hát a pánik is kitör.

Én azért okoltam magam,hogy biztos miattam van,valamit nem csinálok jól,a párom meg azon idegeskedik,hogy nem tudja mi ez,meg,hogy el fogom hagyni ez miatt.

Aztán meg azon pánikolunk mind a ketten,hogy nem lesz gyerekünk,de akkor ezekután hiába várhattuk mi a gólyát:S

Itt írták többen,hogy a gyerek vállalás lehet az oka,hát nálunk ő már jobban szeretne gyereket mint én akkor csak nem ez lehet a gond.

2010. okt. 12. 10:11
 19/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is a párom szeretné jobban a babát, persze én is de ő jobban. De nem ez az oka, hidd el, hiába mondják páran. Igen mi már kb másfél éve gyúrunk a babára, de ezek a dolgok mármint a probléma fent állt egy jó ideje de a dignózist augusztusban kaptuk meg..nem is csoda ,hogy nem sikerült eddig, ezért is bízom a dokiban és a műtétben ..idegileg felőrli a kapcsolatot akár mekkora a szerelem..reméljük a legjobbakat.
2010. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy igen, eleinte én is magamat okoltam, hogy biztos azért lankad le mert híztam vagy ez vagy az, és a férjem bizonygatta, hogy nem, de azért bennem volt a kétség stb..ááá most azért nyugisabb már a tudat, hogy tudjuk az okát, hogy szervi..de akkor is..szeptembertől mostanáig egyszer sikerült együtt lennünk!! Próbáltuk többször de nem sikerült..rásegítsére meg nem voltam már hajlandó mert rámjött a sírógörcs, most kértem hagyjuk egy darabig, ne próbáljunk együtt lenni, mert már a gyomrom is görcsbe rándul ha arra gondolok, hogy ismét csőd lesz a vége..féltem őt is mert neki is hatalmas stressz..én már tényleg a műtétbe bízok csak.
2010. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!