Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki ebben a...

Segítene valaki ebben a problémában? Normálisak válaszát kérném lehetőleg.

Figyelt kérdés

A párommal március óta rajta vagyunk a babán.Aztán most erre lett egy gondunk.

A páromnak merevedési zavarai lettek.Minden hónapban előfordult egyszer nála,de aztán helyre jött.Most már ott tartunk,hogy minden héten előjön nála.

Van merevedése,de nem bír elmenni.

A gyerekre nem vagyunk rágörcsölve egyáltalán,és akkor szexelünk amikor jól esik,nem csak "gyerekgyártás céljából".

Én sosem buktam ki azon,hogy nem sikerült a szex hanem türelmes voltam és megértő,mert úgy voltam vele ha kibukok akkor csak rontok a helyzeten ezzel.Tehát ez sem lehet gond.Sőt meg is beszélünk mindent mindig,és ő őszintén megmondaná ha velem lenne gond.

Ti mit mondanátok erre?Mi lehet ez?Mitől lehet?

Lelkieredetű lehet vagy szervi eredetű?


2010. okt. 11. 19:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nálunk sikerült 3x ebben a hónapban.

De már azok is elég kénykeservesen.Aztán orálisan sikerült segitenem neki,de utóbb már az sem sikerült.

Hát remélem semmi komolyabb baj nincs velük és tényleg tudnak segiteni ezen.

Gondolom elmondta az orvos is,hogy műtét után menni fog minden úgy mint régen nem?És gondolom vissza áll a sperma is normál értékűre.Ne aggódj ezen,sikerülni fog biztos.

Én már úgy vagyok vele,hogy a gyerek sem érdekel csak működjön a dolog mert kikészülünk.

2010. okt. 12. 10:46
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát csajok nem akarok károgni de egy hereviszér műtét nem tesz csodát max. a sperma minősége lesz jobb, de arra sincs 100 % garancia. Az én férjemnek is van hereviszere rossz is a sperma képe de aminek kell működni az működik. Ha olyan súlyos a visszér akkor az már fájdalommal is jár, ettől aztán lehet hogy a fájdalom miatt nem áll fel

( mert még szexeleni sincs kedve) Nem lehet hogy van ott egy kis pszichés ok is?

2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi merevedéssel kapcsolatban várnánk a csodát.

Engem nem az visel meg legjobban,hogy nem sikerül a gyerek,(persze szeretnénk gyereket)hanem az,hogy nem sikerül a szex.

A párom nem panaszkodik fájdalomra csak akkor amikor már kb 1 hétig próbálkozunk a szexel és nem sikerül.Olyankor már néha fáj neki.Meg akkor fáj neki ha megnyomom a pici csomóját a zacsiban.

Pszihés ok pedig van,de attól leginkább,hogy nem sikerül szexelni.

2010. okt. 12. 17:42
 24/25 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt hátha segít valamiben. www.andrologia.hu

Igaz hogy Pécsen van de lehet hogy tudnak segíteni.

2010. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitséget neked is.

Tegnap voltunk dokinál ahol megnézték.

Viszér van ráirva a papijára.

Jövőhéten megyünk vissza a vérvétel és a vizelet minta eredményekért.

2010. okt. 16. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!