Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje voltatok terhesek...

Mennyi ideje voltatok terhesek mikor éreztétek az első tüneteket, és mi vagy mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán védekezés nélkül együttvoltunk a barátommal, de nem élvezett belém, viszont hétfő óta olyan mindjárt meg fog jönni érzésem, pont úgy érzem az alhasam mint ahogy az elsőnap szoktam mikor megvan, de viszont semmi nem történik, még soha nem érzetem ilyet korábban csak aznap mikor megjön és amúgy a héten kellene megjönnie.

2023. szept. 6. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Első tünetet 4 hetesen, mikor nem jött meg.

Második tünetet 18 hetesen, mikor megmozdult.

2023. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Aktus után négy nappal nincsenek terhes tunetek.

Valószínűleg azért van megjön érzés mert meg fog jönni 🤷

2023. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Első tünet, hogy nem jött meg. Aztán olyan 6 hetesen reggeli émelygés, hányás mindkét terhességemnél.

Egy kicsit ásd bele magad a biológiába..

2023. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Én pont azt éreztem, mint te és terhes voltam. Majd elvetéltem 😢 Azóta minden hónapban ugyanazt érzem. Nem vagyok terhes 🤷🏼‍♀️

Szóval szerintem ne vedd perdöntőnek, ne éld bele magad! Bármi lehet. Igen, pozitív is😁

2023. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Pozitív lett a teszt.

Másnap nem jött meg.


Kb 1,5 héttel később kezdtem érezni ilyen fura enyhe hányinger szerű érzést. Nem olyan jujj most elhányom magam, hanem olyan "valami nem egészen ok" érzést.


7 hetesen este 8-kor le kellett mennem a kisboltba kefírért mert úgy éreztem nem bírom ki a nélkül, hogy kefírt ennék.


Aztán elkezdtek nőni a melleim, de durván.


10 hetesen már látszott, hogy nőni kezdett a hasam. Valószínűleg csak puffadás volt, de egyértelműen lett ott egy kis has, ami annak aki ismer már árulkodott. (Nagyon vékony vagyok)

2023. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt egyik gyerekkel sem.
2023. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg, más nem volt
2023. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
A nem várt előtt 1 nappal éreztem görcsöket, mondtam isna tuti megjön. Meg ilyen forróság érzésem volt "égett" az arcom szinte, valószínű a magasabb testhő miatt.
2023. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
első jel a menstruàció kimaradása volt. A rosszullétek a kereken amint beleléptem a 6.hétbe mint akit elvágtak, hányinger, fáradtság, hányás kínzott.
2023. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt meg kellett volna jönnie már éreztem a menstruációs tüneteket

A férjem szóvá is tette, hogy mi van veled? Nem lehet hozzád szólni

Mondtam, hogy 2 nap múlva meg kellene jönnie és azért.

Késett 2 napja amikor teszteltem, mivel a fiamnál is hasonló tünetek voltak, és lehet hülyének tartani, de az nap reggelre azt álmodtam, hogy egy barátnőmmel együtt csináltunk tesztet és pozitív volt mindkettőnknek.

De spirálom van, nem lehetek terhes, de a teszt azt mutatta, hogy az vagyok.

Most 8 hónapos a lányom, a barátnőm lánya pedig egy hónapos múlt.

2023. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!