Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideje voltatok terhesek...

Mennyi ideje voltatok terhesek mikor éreztétek az első tüneteket, és mi vagy mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán védekezés nélkül együttvoltunk a barátommal, de nem élvezett belém, viszont hétfő óta olyan mindjárt meg fog jönni érzésem, pont úgy érzem az alhasam mint ahogy az elsőnap szoktam mikor megvan, de viszont semmi nem történik, még soha nem érzetem ilyet korábban csak aznap mikor megjön és amúgy a héten kellene megjönnie.

2023. szept. 6. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Az első h nem jött meg, aztán az h 20 hetesen már olyanokat rúgott, aznap voltam uh-n ahol kiderült h kisfiú. Panaszkodtam a dokinak h alig érzem mozogni, na onnantól pótolta. Aktus után 14 nappal csinálj egy tesztet, ha nem jön meg, addig ne keress tüneteket!
2023. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus menstruáció elötti egy két nappali jelek elmaradtak.A melleim fájtak egész végig a luteális szakaszban.Innen sejtettem hogy terhes vagyok.Az is voltam mert nem jött meg
2023. szept. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi idő alatt még nem a terhesség tüneteit érzed szerintem, persze ez nem jelenti azt, hogy nem vagy az. Csak ahhoz több idő kell.


Nekem egyébként mellfájdalmam volt több nappal menstruáció előtt, ami amúgy sosem szokott.

2023. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nekem a legeslegelső tünet mindkét terhességnél a gyakori pisilés volt, és ez még a mensi időpontja előtt jelentkezett, kb az aktus után 2 héttel. Az elsőnél még nyilván nem, de a másodiknál ebből már sejtettem, hogy terhes vagyok, és pozitív is lett a teszt.
2023. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Petefészektáji fájdalom, majd késett, és jött a pozitív teszt, aztán kb 1-1,5 belül hányinger, majd minden napos (nekem délutáni) hányás a 14. hétig.
2023. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!