Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje kapszula segíti a...

Barátcserje kapszula segíti a teherbe esést?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozunk a párommal a babával, de sajnos nem jött össze ez idáig. (Én 22, Párom 25)

Jelenleg most meg van a havim, es nagyon el vagyok keseredve, hogy nem sikerül, probalok nem ra stresszelni, se körülöttem mindenki babásodik csak en nem..

Folyamatosan szedem 1 éve a magnéziumot, E-vitamint, valamint a nyáron 2 hónapig szedtem méhpempöt. Augusztusban voltam nőgyógyászaton, évi rakszuresen és meg említettem a dokinak, hogy nem sikerül 1 éve teherbe esni, rendszeres együtt léttel de azt mondta fiatal vagyok 1 év múlva menjek vissza ha nem sikerül.. (sztk-s ellátás szóval meg se lepődök, hogy nem küldött el kivizsgálásra..)

Nem tudom mennyit számít, általános vervetelen voltam (kötelező évi 1) ott rendben volt minden értékem.

Szóval, par napja hogy meg jött megint ezérr bele ástam magam újra témába, és olvastam hogy a baratcserje kapszula segíthet.

Valakinek van róla tapasztalata? Sikerült valakinek a szedésével a babó? Mennyi időre rá? Köszönöm előre is.😭🙏



#teherbeesés #Baratcserjekapszula
2023. okt. 10. 10:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a segítő tanácsot, a ciklusommal semmi gond nincs 25-29 napos változó de szerintem ez normális is. Megpróbálok kérni idő pontot endokrinológushoz, házi orvosi beutalóval remélem sikerülni fog.
2023. okt. 11. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
#8-as vagyok, én nem mondtam, hogy a kérdezőnek baj lenne a ciklusával én azt írtam le, hogy nekem volt és ezen segített a barátcserje és emiatt várandós lettem! Ezek függvényében döntse el a kérdező, hogy normál ciklus mellett bemeri e vállalni a barátcserjét!
2023. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!