Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktin szintre jó a...

Magas prolaktin szintre jó a barátcserje kapszula? Használt már valakinek? Esetleg teherbe esett valaki?

Figyelt kérdés
Nyomásra tejszerű váladék jön a melleimből. Két éve nem esek teherbe.
2016. okt. 25. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyedet nézték már? Nekem alulműködött (TSH 2,9), attól volt magas a prolaktinom. Miután elkezdtem szedni rá hormonpótlást, sikerült a baba (2x is).
2016. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, nekem 2,8 volt.
2016. okt. 25. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A magas prolaktinra rendes gyógyszer kell. A tsh-t is rendbe kéne rakni. Többi hormonod, inzulinod?
2016. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. 4 évig jártam meddőségi kezelésekre (nem vicc!), szedtem többféle hormont, volt két vetélésem, míg végre kiderült, hogy a TSH-m túl magas, és ezért nem jön össze a baba. Miután elkezdtem szedni a Letroxot (és mást már nem), pár hónap múlva terhes lettem. Keress egy jó endokrinológust.
2016. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!