Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondot jelez, ha nem erősödik...

Gondot jelez, ha nem erősödik a 2. csík a teszten?

Figyelt kérdés

Egy hete késik. 3 különböző tesztet is csináltam, de a csíkom nem erősödik (talán minimálisan) de láthatóan pozitív (nem kell forgatni, rózsaszín)

Jövőhétre van időpontom a dokimhoz, de addig megőrülök :(

Szerintetek ez gondot jelez? A nem várt napján barnázgattam és egy törlés erejéig élénk piros-nyálkás vér is volt a papíron :(

Köszönöm, ha írtok!


2010. okt. 18. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Dupla öröm :)))))) Gratula! (Nekem sem erősödött a csík. Én most jöttem UH-ról. 13mm-es csöppség jó szívműködéssel :) )
2010. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Na örülök, hogy örülsz. A nagy izgalomnak még a végén ikrek lesznek az eredménye?

Gratula!

2010. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

nagyon gratula!!! :D

MOst akkor felköthetitek a gatyót!!! :)

2010. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is kérek egy kis vigasztalást :-)

Hátha nekem is összejön...

Én is 12-re vártam, ma teszteletem gabriellel és negatív lett. Nem akarom elhinni, mert tüneteim viszont vannak. Mennyi az esélye annak, hogy hibás volt a teszt?

2010. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most kicsit megnyugtatott a történeted,nekem van már vagy 15 szép halvány tesztem.Nem olyan erös mint a kontrol de ott van mindeggyik határozottan;)remélem az én történetemnek is ilyen szép vége lessz. Bár tudom már régi a kérdés Gratulálok
2015. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is 15 dpo-n vagyok,de nagyon halvány a tesztem,erősebb mint a 13 dpo-n,de gyengeígy is...:( nagyon félek,kislányommal nem ilyen volt,de megnyugtatott a válaszod :)
2016. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most nekem kellene egy kis vigasz. :) 4 napja halványak a vonalaim, ugyanaz a teszt. Nem erősödik a csík.

Visszaolvassa még valaki?

2017. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van csak kicsit, bonyolultabb 5.en, kelltet volna Meg jonnie es elotte 5 nappal csinaltam egy tesztem Persze hogy negativ volt de 8.an csinaltam egy halvány pozitívat azonnal szaladtam. Az orvoshoz petezsakot se lettot semmitse.. Elküldött, másnap vérvételre de en nem birtam magamal csinaltam meg egyet eselte is ugyan, olyan halvanyat másnap a vérvétel eredménye 75. Hgc volt azt mondta az orvos az nagyon keves vagy hamar teszteltem es csak 6 napos a baba vagy nem. Tudd tovabb fejlődni csütörtökön kell vissza mennem addig minden nem, csinálok egy tesztet reggel mert annyira izgulok remelem, lesz kos baba es nem a fejletlenlesz ott mert akkor lehet kikell kaparni.. Szereintetek?
2017. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hu de sokan irtatatok, h veletek is ez tortent, hat most velem is ez van, mindjart hivom is a dokit tud e ma fogadni, mert nagyon halvanyak a tesztek....
2018. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kedves utolsó! Veled milett azóta?
2019. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!