Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Figyelt kérdés

3. napja késik a mensim, soha nem szokott késni, sőt inkább előbb szokott beköszönteni. Gondoltam ellövök pár tesztet és hàt természetesen hómező lett mindkettő. Mensi még mindig sehol, csak jól felbosszantottam magam, hogy ezeket a teszteket miért nem tudják normálisan megcsinálni?! :(


[link]

[link]



2023. nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettő negatív
2023. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Még hány kérdést teszel fel?

Te is látod hogy semmj sincs rajta. Megkavart a palástfű azt annyi!

2023. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ennél negatívabb nem igazán tudna lenni
2023. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi. Lehet én vagyok értetlen. De mi a bajod a tesztekkel?? Hogy nem vagy terhes, és a teszt ki is mutatja, hogy nem vagy terhes?


Most komolyan. Ha lenne rajtuk egy értékelhetetlenül halvány csík,az jobb lenne?


Hómező,nem vagy terhes. De hogy ehhez miért kell a gyk népe,hogy ebben megerősítsen,azt nem tudom.

2023. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
57%
Milyen hómező ? Tudtommal az idén még nem esett a hó.
2023. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Jesszus, tudhattam volna, hogy betalál pár flegma válaszoló…mit is vártam tulajdonképpen?? Tényleg rengeteg frusztrált ember van, aki itt “teljesedik ki” és köpköd mindenfélét válasznak. Nem kell az én lelkemet pátyolgatni, de normális, épkézláb stílusban azért csak tudni kéne reagálni, nem??

4- es: élőben egyértelműen látszanak a száradási csíkok és pont ezen bosszantottam fel magam, hogy egy kevésbé tapasztalt nőt simán becsaphat.

2023. nov. 7. 12:10
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeken meg csak száradási csíkot sem látok...
2023. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező!


Csak az a csík jelent terhességet,ami olyan rózsaszín, mint a kontroll csík.


Ami halvány, meg alig látszik, meg egyebek...az nem jelent SEMMIT. Még ha ott is van,akkor sem.

2023. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen negatív.

3 napos késésnél már mutatnia kell.

Sajnálom

2023. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

No, akkor íme két utolsó kép még közelebbről fotózva… érdemes megnézni. :)


[link]

2023. nov. 7. 12:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!