Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Figyelt kérdés

3. napja késik a mensim, soha nem szokott késni, sőt inkább előbb szokott beköszönteni. Gondoltam ellövök pár tesztet és hàt természetesen hómező lett mindkettő. Mensi még mindig sehol, csak jól felbosszantottam magam, hogy ezeket a teszteket miért nem tudják normálisan megcsinálni?! :(


[link]

[link]



2023. nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%
Miért a teszt a hibás, ha nem vagy terhes?
2023. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy fél nap múlva milyen száradási csíkot látsz, az már nem érvényes.

Sajnos ez most negatív.

Majd köv. hónapban már lehet +, és ha egyértelműen az lesz, látni fogod.

2023. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
#21-es: nem azért hibáztatom a tesztet, mert negatív, hanem hogy szellemcsík jelenhet meg rajta, ami sokaknak megtévesztő lehet. És most tudom mi jön: “De hát ezen szellemcsík sincs, miről beszélsz?” Köszi, ezt már olvastam ma. :)
2023. nov. 7. 19:52
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az inkább időn túli száradás csík lehet, amit láttál. Képen nem látszik.

Ezért dobjuk ki a tesztet 5perc múlva, mert megtévesztő lehet, és aki babát akar, beleéli magát.

2023. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Még ha ott is a száradási csík, értelmes nő meg tudja különböztetni ezt egy pozitív, rózsaszín csikrol. Semmi baja a tesztnek, negatív, ennyi.
2023. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
18%

Kedves kérdező, én is látom azt, amit Te és nem néztem nagyítóval a képeket.

Igen, lehet száradási csík, de lehet terhesség is a háttérben, hiszen lehet később fogant a baba. Szóval az esély 50-50%.

A rosszindulatú kommentelőkkel ne törődj, biztosan mind jártak már hasonló cipőben, azért ilyen együttérzőek.

Én is így voltam az előző hónapban, minden második csíkot láttam, a barátnőim is látták, de végül aztán mégis megjött.

Várj még pár napot és mondjuk a hétvégén tesztelj újra. Ha az is negatív lesz, akkor felkeresheted az orvosodat :)

És fel a fejjel, ne hagyd, hogy elkeserítsenek!

2023. nov. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%

26!


Ezt ne,jó? Egy amúgy is instabil nőt ne biztass hülyeséggel,jó?


Hogy lenne már terhesség??


Segítek: a pozitív teszten 2 rózsaszín csík van.

2023. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Instabil nő lennék? Hehe, ez nagyon jó! Azt hittem, hogy a tegnapi kommentcunami után már nem érhet meglepetés…tévedtem.
2023. nov. 8. 09:57
 29/37 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, feltöltesz egy teljesen negatív tesztet, hogy biztos negatív -e, a tesztet szidva, hogy száradási csík van rajta, hogy mennyire félrevezető. Egyesek meg biztatnak, hogy lehet terhesség. Nem tudom melyik a rosszabb.
2023. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
38%

Köszönöm a lepontozást, látom már teljesen kiveszett az emberség mindenkiből.

Nem biztattam, hanem azt mondtam, ugyanannyi az esély arra, hogy terhes, mint arra, hogy nem az.

Hiszen még soha senkivel nem történt meg, hogy csak később mutatott terhességet a teszt, ugye? Mindenkinél már kötelezően ki kell, hogy mutassa 2-3 nap késéssel, sőt már 2 nappal a nem várt menstruáció előtt is..

Nem értem miért kell rögtön mindenkit elkeseríteni, ha kiír ide egy kérdést és azt sem, hogy miért kell minősíteni az embereket.

Előre is köszönöm, amiért az őszinte válaszomat újra lepontozzátok:)

26-os voltam

2023. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!