Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Figyelt kérdés

3. napja késik a mensim, soha nem szokott késni, sőt inkább előbb szokott beköszönteni. Gondoltam ellövök pár tesztet és hàt természetesen hómező lett mindkettő. Mensi még mindig sehol, csak jól felbosszantottam magam, hogy ezeket a teszteket miért nem tudják normálisan megcsinálni?! :(


[link]

[link]



2023. nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

#26


Hagyd, erre mondják azt, hogy “engedd el”! :)


Teljesen igazad van és nagyon jól megfogalmaztad, amit én is gondolok: alpári, kioktató, lehurrogó, kötekedő stílusban írtak itt jópáran…sajnos ahogy láttam rengeteg más kérdésnèl (nem sajátra gondolok) is ez a bevett szokás, hogy mint hiénák a döglött kutyára jönnek a “vérszagra” egyesek….elkèpesztő! És ismétlem (mert majd most jönnek megint a “megmondók”): senkitől nem azt vártam, hogy egy negatív tesztbe belelássanak pozitívat és hogy pàtyolgassanak.

2023. nov. 9. 00:10
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Én megkerdezhetem hogy akkor mit vártál?? Tenyleg érdekel?
2023. nov. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
#32-es: élőben láttam mindkét teszten szellemcsíkot vagy száradási csíkot, kinek hogy tetszik. És bár nem vettem egy percig sem pozitívnak őket, kíváncsi lettem volna mások tapasztalatàra, megerősítésére.
2023. nov. 9. 06:53
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál azóta tesztet? Csak ezzel tudod kideríteni!
2023. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem, azóta nem teszteltem, mert elkönyveltem, hogy nincs itt semmilyen baba, és vártam, hogy megjöjjön, ami mèg mindig nem történt meg.
2023. nov. 9. 07:36
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem artana tesztet ismetelni
2023. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Cubina ***** válasza:
Megjött már azóta? Kíváncsiak vagyunk. :)
2023. nov. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!