Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Ugye ez egyértelműen “hómező”?

Figyelt kérdés

3. napja késik a mensim, soha nem szokott késni, sőt inkább előbb szokott beköszönteni. Gondoltam ellövök pár tesztet és hàt természetesen hómező lett mindkettő. Mensi még mindig sehol, csak jól felbosszantottam magam, hogy ezeket a teszteket miért nem tudják normálisan megcsinálni?! :(


[link]

[link]



2023. nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Na mégegyszer:


[link]

[link]

2023. nov. 7. 12:31
 12/37 anonim válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Ha babát szerettetek volna nagyon sajnálom! Ne foglalkozz az ilyen bunkó barmokkal akik csak hurrogni tudnak mindenkit. Itt ez a standard. Hidd el, jobb ha ezeket figyelembe se veszed.

2023. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos teljesen negatívak a tesztek.

Kívánom, hogy jövőhónapban pozitív legyen:)

2023. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, ez a teszt nem rossz, szimplán negatív. Tudom, hogy száradási csíkra gondolsz, de itt még szellemcsík sincs, konkrétan semmi sincs ott a közelebbi képen sem. Láttam már itt pár száradásit, de ezeken az sincs. Sajnos. Szorítok, hogy legközelebb sikerüljön! Esetleg pár nap múlva ha nem jön meg újra tesztelj. Mióta próbálkoztok?
2023. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
14# vagyok. Annyi még, hogy rengeteg féle tesztet próbáltam már, a legvacakabbtól kezdve, ha terhesség volt mind mutatta egyértelműen. Keresni sem kellett.
2023. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%

Fullra.

Sajnálom.

2023. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
59%

Oké.terhes vagy

Ha nem érted meg azt,hogy nincs ott semmi akkor beszéld be magadnak,hogy terhes vagy

2023. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ki beszél be magának mit!? Jesszusom, nem azért tettem fel plusz képeket, hogy magamat hitegessem, hanem hogy látszódjon az a szerencsétlen száradási csík.
2023. nov. 7. 13:13
 19/37 anonim ***** válasza:
69%
De mikor NINCS ott csík.🤣🤣
2023. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%

Mind a kettő teljesen mértékben negatív.

Hidd el, ha pozitív lesz kérdést sem teszel ki, mert egyértelmű színes vonal fog megjelenni! :)

2023. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!