Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal szeptember óta...

A párommal szeptember óta próbalkozunk a teherbeeséssel.Az első két tesztemen kijött két halvány csík. A másik két tesztem pedig sajnos negatív volt. Tegnap előtt este vizelés után vérzést vettem észre és azóta is vérzek. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nov. 17. 10:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a doktorunkat. És azt mondta ha holnapig elmúlik akkor az nem jelent veszélyt és lehet beagyazodas áll a háttérbe. Ha viszont holnapig nem múlik el megyünk kórházba!
nov. 17. 12:14
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az első tesztek is negatív volt. Ha most van peteérésed, nem lehetsz terhes.
nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Na most ki a hülye? Ha múlt hónapban teszteltél pozitívat, akkor mégis milyen beágyazódás lenne most? Tegnapelőtt óta vérzel... Ez nem beágyazódási vérzés. Amennyiben múlt hónapban pozitív volt a teszted és azóta most menstruálsz először, akkor meg hogy gondolod, hogy ovulálnod kéne? Ne haragudj, de össze-vissza beszélsz. Dátum szerint mikor teszteltél pozitívat, és mikor volt az utolsó menstruációd első napja? (Ha a mostanit nem számoljuk.)
nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyikünk a hülye őszintén :))) Október 12iken csináltam egy tesztet amin kijött halványan a második csík. Rá pár napra csintalam meg kettőt és mind a kettő negatív lett. Nem mensturalok most,nem tudom te ezt hol olvastad. Menstrualnom pedig nem most kell hanem 12 nap múlva. Ha nem tudsz normálisan írni akkor tartsd meg magadnak,mert nem vagyok egyáltalán kíváncsi ezekre a helyzetembe
nov. 17. 13:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Ácsi, azóta nem csináltál tesztet?
nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem. Azóta nem.
nov. 17. 13:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáltál? Akkor szoktak már orvoshoz menni, ha nem tudják értelmezni a jeleket. Csinálj tesztet, aztán vagy öröm lesz az ürömben, vagy sem.
nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Vérzel... Napok óta. Ez egy valamit nem jelent, mégpedig beágyazódást. Főleg ha 12 nap múlva kéne megjönnie. Nem is értem milyen orvos mond ilyen baromságot, ha csak nem neki sem mondtad mikor menstruáltál. Aki pedig nem tud normálisan írni, az nem én vagyok. Próbálom kitalálni, hogy mi lehet veled, de a kisujjamból nem tudom kiszívni. Azt meg még mindig nem tudjuk, hogy mikor volt az utolsó menstruációd első napja. Nem azt kérdeztem, hogy mikor kellene menstruálnod, ebből ugyanis nem derül ki a kèrdésre a válasz. Ahogy pl az sem, hogy egyáltalán hány napos a ciklusod. Semmi.
nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha bemész a kórházba ott megtudnak vizsgálni. Én biztosan így tennék.

Ha 1 teszt lett csak pozi és azután 2 negatív, akkor terhességről nem lehet szó szerintem. Nekem is volt egyszer 1 erős pozi tesztem a többi napon az összes többi negatív. Baba a környékén se volt, a doki is vakarta csak a fejét, mert HCG se volt a véremben. Ne éld bele magad ez nem terhesség!

nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha október 12 óta nem csináltál tesztet, és nem mentsruáltál, akkor mar bocs de jó nagy hülye az orvosod!! Mert akkor simán lehet hogy terhes vagy, és nagy veszélyben a baba!

Én 7. héttől barnáztam, kaptam progeszteront, es bar nem múlt el csak hetek múlva, de a baba időre egészségesen született.

Második lányomnál meg a menszesz előtt kb 5 nappal barnáztam 2 napig, tuti az volt a beágyazódás. Be kellett volna ma menned ügyeletre, főleg hogy jön a hétvége

nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!