Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. Napján elszakad...

Menstruáció 4. Napján elszakadt az óvszer, barátom azonnal kivette, én sem éreztem semmit, tehát nem ment el bennem, de ezután milyen megoldást találjunk ki (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót, mert jelenleg egy kivizsgálási folyamatban vagyok, de a doki szerint a migrénes fejfájások miatt alapból is hanyagolnom kellene, meg azért is, mert szorongással küzdök és túlsúlyos vagyok. Tehát több okból sem ideális. Párom támogat ebben.


Okt. 29-én viszont vettem be egy eseményutánit, mert akkor szakadás után elment bennem, az a ciklus 24. Napja volt, tehát nem termékeny nap, mégis jobbnak láttam. Ezután megjött rendesen, a 30. ciklusnapon mint mindig.


Novemberben a ciklus 12. Napján ovuláltam, UH-n voltam, ott mondta a doki,hogy ez holnapra kifakadhat. Sajnos fogalmam sincs, hogy hat ez a hormonbomba. Most volt a 2. Menzim a bevétele után, a 27. napon jött meg. Mondjuk csütörtökön már front volt, szerintem az is bekavarhatott.


A kérdés az hogy:


XL méretből milyen óvszert kéne használnunk, ha a Durex nem jó, mert ez volt a 2. Eset (mai)? Sikosító használhat szakadás megelőzésére? Vagy óvszert használhatunk spermiciddel? Egyáltalán a síkosító mehet spermiciddel?


Sajnos a ciklus elején és végén nem nedvesedem eléggé. :/ Ez biológiailag normális, csak olyan kellemetlen mert vágyom rá, de a hüvelyem nem akar együttműködni. Emellett még elég nagy is a páromnak, valamiért nem csodálom, hogy elszakad...


Szeretném, ha neki is jobb lenne és ugyan nem lenne tragédia a baba sem, csak sajnos nekem most munka-tanulás miatt nem áll úgy a karrierem, hogy ideális lenne. Barátnőim bevállalták hasonló helyzetben a hitelek felvétele miatt fiatalon, de őszintén, tudom, hogy nagyon kínlódnak a tanulmányaik befejezéséért. Olyan ismerősöm is van, akinek a gyerek miatt a BSc se lett meg.


Úgyhogy első körben ötleteket kérnék egy másik márkához.


Most nem veszek be Escapellet, remélem a legjobbakat. Párom tényleg laza, nevetett az egész szitun, tudom, hogy ő nem stresszel ezen annyira.



dec. 3. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Rézgyűrűn, spirálon nem gondolkodtatok? Akkor valamennyire megszűnne ez az állandó stressz, nem kéne a gumival sem szenvedni. A párod persze, hogy laza, meg nevet ezen, az ő karrierje, tanulmányai, élete igazából nem múlik annyira ezen, mint a tiéd...
dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Iszonyat görcseim vannak így is, és méhsövényem van, potenciálisan el is vetélhetek... szóval semmi se lehet opció.
dec. 3. 17:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg a párod főleg ne nevessen lazán ezen a szitun, az Isten szerelmére... hát milyen férfi az ilyen. Nem neked kéne gumióvszer után vadászni, meg interneten kérdezősködni, hanem neki! Szégyellje magát.
dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NTBS ***** válasza:
90%

Esetleg amikor menstruálsz ne szexeljetek.

És keress egy normális férfit magad mellé.

dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Persze ne szexeljenek egy hétig havonta. Hány éves vagy, 40?azok nem akarnak már szexelni. Együtt peobalgassatok ki több félét, ha benne van és érdekli egyáltalán, hogy ne származó ebből neked rossz dolog és élvezd is. Ha nem foglalkoztatha a kérdés. Akkor viszont nem becsült meg és nem szeret eléggé. Nem csak a felelősséged ez.
dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
NTBS semmikor se kéne szexelni ennyi erővel, peteéréskor teherbe lehet esni 1 hétig, menzi alatt elkaphatunk fertőzéseket, a mensi ciklus végén meg én nem kívánom eléggé. Azért ez nem így működik. Legközelebb ha személyesen talizunk beszélek vele erről, hogy mi legyen.
dec. 3. 19:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzi hogy megy elfelé akkor kiveszi🤷‍♀️ Értelmes normális férfi így cselekszik ha már volt baleset ( kiszakadt a gumi stb) Vegye ki ha ő sem akar babázni egyenlőre.
dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van stabil állása, el tudná tartani a családot, én a saját lakásom most is kiadom és nála élünk. De nyilván ő élne még kicsit, én meg meg akarom szerezni a 3. diplomám, mert úgy jobban keresnék.


De azt mondta a gyerek az olyan, jön, ha jönni akar. Imádja a kicsiket, szóval megoldanánk, de előbb nem ártana a hisztereszkópia nekem H tutira ne vetéljek el a sövényem miatt. Pici sövény, tehát tudna tágulni a méhem, de semmi garancia H jó helyre ágyazódna be, emiatt is indokolt megműteni. A dokim azt mondta csak akkor műt, ha tervezetten teherbe akarok esni.


Fura ez a hozzáállás de végül is utankövetéses vizsgálatok alapján ki tudnánk találni a fogantatás ideális idejét ezzel az elvvel.

dec. 3. 21:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom kicsi az esélye így a terhességnek de rendesen izgulni fogok Dec. Végéig. :(
dec. 3. 22:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkell vele beszélned a dolgokat szerintem, tisztázzátok hogy te még nagyon nem szeretnéd a babót, megakarod szerezni a diplomád stb. Én tisztáztam.Tavaly júniusában mondta hogy szeptembertől próbálkozhatunk de én aztmondtam h decembertől inkább, ez így is lett, májusban megfogant a babánk.

N28

dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!