Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. Napján elszakad...

Menstruáció 4. Napján elszakadt az óvszer, barátom azonnal kivette, én sem éreztem semmit, tehát nem ment el bennem, de ezután milyen megoldást találjunk ki (többi lent)?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót, mert jelenleg egy kivizsgálási folyamatban vagyok, de a doki szerint a migrénes fejfájások miatt alapból is hanyagolnom kellene, meg azért is, mert szorongással küzdök és túlsúlyos vagyok. Tehát több okból sem ideális. Párom támogat ebben.


Okt. 29-én viszont vettem be egy eseményutánit, mert akkor szakadás után elment bennem, az a ciklus 24. Napja volt, tehát nem termékeny nap, mégis jobbnak láttam. Ezután megjött rendesen, a 30. ciklusnapon mint mindig.


Novemberben a ciklus 12. Napján ovuláltam, UH-n voltam, ott mondta a doki,hogy ez holnapra kifakadhat. Sajnos fogalmam sincs, hogy hat ez a hormonbomba. Most volt a 2. Menzim a bevétele után, a 27. napon jött meg. Mondjuk csütörtökön már front volt, szerintem az is bekavarhatott.


A kérdés az hogy:


XL méretből milyen óvszert kéne használnunk, ha a Durex nem jó, mert ez volt a 2. Eset (mai)? Sikosító használhat szakadás megelőzésére? Vagy óvszert használhatunk spermiciddel? Egyáltalán a síkosító mehet spermiciddel?


Sajnos a ciklus elején és végén nem nedvesedem eléggé. :/ Ez biológiailag normális, csak olyan kellemetlen mert vágyom rá, de a hüvelyem nem akar együttműködni. Emellett még elég nagy is a páromnak, valamiért nem csodálom, hogy elszakad...


Szeretném, ha neki is jobb lenne és ugyan nem lenne tragédia a baba sem, csak sajnos nekem most munka-tanulás miatt nem áll úgy a karrierem, hogy ideális lenne. Barátnőim bevállalták hasonló helyzetben a hitelek felvétele miatt fiatalon, de őszintén, tudom, hogy nagyon kínlódnak a tanulmányaik befejezéséért. Olyan ismerősöm is van, akinek a gyerek miatt a BSc se lett meg.


Úgyhogy első körben ötleteket kérnék egy másik márkához.


Most nem veszek be Escapellet, remélem a legjobbakat. Párom tényleg laza, nevetett az egész szitun, tudom, hogy ő nem stresszel ezen annyira.



dec. 3. 16:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es jó babavárást kívánok, különleges lehet ez a karácsony. Látod én is 28 leszek, mégsem égek még a vágytól, ha előbb megismertem volna a párom, akkor lehet nem ez lenne az érzésem, de jobb később, mint soha.
dec. 3. 22:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyedibb méretű óvszert használjatok. Én a Mysize-ot ajánlom, több méret van belőle. Neten tudsz rendelni, drogériában, boltban én még nem találkoztam vele.

dec. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mi 8 éve vagyunk együtt és megszakitásosan csináltuk mindvégig.Eleinte gumival de akkor is kihuzta mielött elment.Oké előváladék ide vagy oda sose volt probléma belőle. Mindenképp gumival csináljátok és a nagyobb mérettel és vegye ki mielött elmegy.

10es vagyok. Párom 31

dec. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm a gratulációt :) hidd el 1 -2 év és te is szeretnél majd babát ❤️ #10 #13
dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy szeretnék, imádom a kicsiket, voltam már bébiszitter, animátor, táboroztattam is.

Egyszerűen csak ezt a lehetőséget hozta az élet mostanában, elvállaltam egy jól fizető állást, de a saját érdekem is, hogy meglegyen a végzettségi szint amivel előrébb léphetek majd. Nem minden nő karrierista, nekem a kapcsolataim által nyílt meg ez a kapu, egyébként eszembe sem jutott volna. Hát ez van. Cserébe talán a leendő gyermekemnek semmiben nem kell hiányt szenvednie.🥳😁


De maximálisan egyetértek mindenkivel aki inkább vállal fiatalon, hiszen ez lenne az ideális ha semmi kapcsolati akadálya. A párkapcsolat a fontos, nem a pénz, akinek nincs társa, annak nem nagyon lesz gyereke sem.

dec. 4. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!