Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kerdesem lehetek e...

Az lenne a kerdesem lehetek e terhes mert kicsit megijedtem?

Figyelt kérdés
1 hete a baratom a hasamra elvezett es egybol mentem letusolni szerintetek a vizzel meghaltak a spermak vagy akar a vaginamba jutottak ahogy lemostam baratnom szerint terhes lehetek

jan. 5. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nem vagy szerencsére, csak ostoba


Ja és ez az üzlet és pénzügyek kategória, nem a tini leányanyák terhességi aggodalmainak fóruma

jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éven aluliak nem regisztrálhatnak. 16 éves korig meg reméljük, nem szexelnek, és reméljük, sikerült beszerezni a hetedikes bioszkönyvet, abban le van írva.
jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az lenne a kerdesem lehetek e terhes mert kicsit megijedtem?"

A kis ijedtségtől nem leszel terhes, csak az eszetlen dugástól.

jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az már biztos,bejutottak a vaginadba meg mindenhová 🤣🤣🤣
jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szobádba is körbenéztek...ezek a spermiumok ilyen vándorlények.


Komolyan ijesztő, hogy van aki ennyire nincs képbe...remélem troll kérdés.


És még nem haltunk ki.



Legközelebb élvezzen a barátod a párnádra az biztosabb módszer a teherbe esésre...

jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan mar, hova gondoltok. Tele van a nogyogyaszat 15 ev koruli terhes kislanyokkal akik baszni mar tudnak, de azt sem tudjak mi fan terem a vedekezes. Hogy vagy iskolaba nem jartak, vagy a szuleik nem magyaraztak el, nem tudom, de szornyu. Es minden hetre legalabb 2 ilyen kerdes jut. Inkabb ne dugjatok.
jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6 itt is volt egy kérdés,hogy lehet-e terhes ha gumival csinálták,de betette neki pár másodpercre gumi nélkül.

Fogalma sem volt a lánynak,hogy működik a női test,mikor van az ovulacio,és nem tudta,hogy az ovu és a peteérés ugyanaz...

És a lány 18 éves volt .

No ez szerintem már durva

jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Szádba menjen el, tuti nem leszel terhes, és ingyen protein!
jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Innen látszik, hogy az ember is csak egy ösztönlény. Írni nem tud, tudatlan és ostoba is, de azért az ösztön már benne van, hogy dugjon. :D elképesztő.
jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem dugtam csak kivertem neki
jan. 5. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!