Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap után azaz január 11...

Holnap után azaz január 11 kellene nem megjönnnie csináltam digitális tesztet ami 1.2 hetet mutatót 3 napja csináltam rendes tesztet is jól láthatóan pozitív viszont 5 napja barnazok nem gorcsolok sokat pisilek tapasztalat?

Figyelt kérdés
jan. 9. 21:14
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
És most mind ha picit a barna mellé lett volna egy picike piros is !!! Orvosnál voltam aki azt mondta felesleges még ilyen hamar vizsgálat ne fizessek ezért !!! Le razot magyarán egyébként azért teszteltem mert a nemvart előtt barnaztam és gondoltam hátha de már bánom mert inkább ne tudnék róla es nem lenne ennyire nyugtalanító
jan. 9. 21:17
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát még lehet bármi, amúgy ne bándd, hogy teszteltél, ha kémiai is legalább tudod hogy sikerülhet
jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még hiába is mennél akárhová .

Nagyon korai lenne,úgysem tudnak csinálni semmit .

Igazából ebből bármi lehet .

Az orvos nem azért hajtott el mert nem akart segíteni,hanem mert nem tud O sem mit tenni

jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas is írja. Még jó fej is volt, mert nem kellett feleslegesen fizetni.
jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

😥 szomorú vagyok

Egyébként szedem az elevit a magneb6 és folsav és már egy hete fekszem pihenek nem is csinálok semmi megterhel remélem marad a pici a helyén ha elveszítem nem tudom hogy lesz e erőm próbálkozni !! Félek a csalodastol

Azt mondják beagyazodas tünete a barnazas nem tudom ... Szerintem bárki ír bármit nem azon múlik 😥 majd lesz ahogy lesz

jan. 9. 21:45
 6/52 anonim ***** válasza:
29%
Szedd már össze magad jó asszony...
jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen flegmanak lenni nem mindenki egyforma 4 év nem kis idő szerinted mitt kellene érezném? Vagy mitt kellene éreznie a hozam hasonloaknak ?? Örülök ha neked ilyen jó felfogasod van irigyellek !! Viszont én biztos nem lennék ilyen szívtelen másokkal és beszologatni se szólógatnek ha nincs normális hozza fűzni valód akkor feküdj Lee....
jan. 9. 21:55
 8/52 anonim ***** válasza:
13%

7...hatodik héten láttam a magzatomat,vért a szíve.

A tizedik héten pedig már ott volt az én magzatom elhalva a méhemben.

Ki se ürült magától,missed ab.

És tudod mit csináltam?nem nyavajogtam,felálltam és újra belevágtunk.. ma már két éves a szivárvány babám.


Neked meg csak magzatod sincs,csupán elindult valami,ami vagy megmarad vagy nem.


Négy éve nám jön össze a baba?

Hajrá,kell neked is és a férjének is egy alapos kivizsgálás.


Megértem akik vágynak a babára de nem jön...de azt nem értem meg,hogy meg vagytok bolondulva már.


Belegondoltal,hogy van akinek halva születik a baba?.

Vagy aki elvetélt pl a 20.heten?


Akinek egy évesen hal meg a babája?

És mit csinálnak ezek a szülők?

Nem nyavajognak.

Gyaszolnal ameddig kell,aztán talpra állnak.


Ugye?van annál rosszabb is,hogy egy "két hetest"író teszt után barnazol...

jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Ja,6 voltam
jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ilyen korán sem ultrahangon sem kézi vizsgálattal sem lát semmit az orvos így felesleges a vizsgálat. Nem is tud tenni semmit. Sajnos elég gyakori a kémiai terhesség, nagyon csalódott voltam én is de bármi lehet amíg nem jön meg rendesen, ne add fel!
jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!